Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Nowe BMW X3 – pasja odkrywana na nowo

Nowe BMW X3 – pasja odkrywana na nowo

Współczesny samochód nie musi być wyłącznie środkiem transportu, którym przemieszczamy się z punktu „A” do punktu „B”. Może umożliwiać to, co jest bezcenne – odkrywanie pasji. Tak właśnie jest z nowym modelem BMW X3. Satysfakcja z jazdy łączy się tutaj z komfortem użytkowania. Niezapomniane wrażenia zza kierowcy sprawiają, że za każdym razem przenosimy się w nowy wymiar podróżowania.

Piękno i użyteczność w jednym.

Oczywiście BMW to marka, która stanowi wyznacznik jakości we współczesnej motoryzacji. Dotyczy to zarówno designu, jak i rozwiązań technologicznych. Piękna i ponadczasowa sylwetka nowego BMW X3 zapada na długo w pamięci, wyróżniając się spośród innych aut. Sam wygląd to jednak nie wszystko. Wystarczy tylko uruchomić silnik, by zrozumieć, na czym polega wyjątkowość tego pojazdu.

Częściowa automatyzacja jazdy i inteligentny napęd, który jest przenoszony na cztery koła, sprawiają, że pokonanie każdej drogi staje się łatwe i przyjemne. Niezależnie od tego, czy poruszamy się w terenie, czy też po asfalcie, w BMW X3 zawsze czujemy się pewnie, bezpiecznie i komfortowo. Samochód znakomicie trzyma się drogi, nawet na wąskich zakrętach.
Nowe BMW X3
W Polsce coraz powszechniejsza jest moda na SUV-y. Niekoniecznie trzeba się w niej doszukiwać syndromów snobizmu. W warunkach miejskich SUV świetnie radzi sobie z nawierzchnią nie najlepszej jakości. Nie inaczej jest w przypadku BMW X3. Zwiększony prześwit umożliwia swobodne poruszanie się w trudnych warunkach, np. gdy spadnie śnieg. Jednym z wielu udogodnień, które można znaleźć w tym pojeździe, jest asystent zjazdu. W polskich warunkach pogodowych, gdy śliskie czy strome zbocze może zaskoczyć nawet najbardziej wytrawnego kierowcę, jest to nieoceniona pomoc.

Komfort bez kompromisu.

Wybierając markę BMW, decydujemy się na bezkompromisową jakość, która dotyczy oczywiście również komfortu podróży. Pracując nad wykończeniem wnętrza pojazdu, zastosowano materiały najwyższej jakości. W poszczególnych wersjach X3 fotele są bardzo wygodne i ergonomiczne. Pokonywanie zakrętów jest przyjemniejsze, dzięki podparciom lędźwiowym. Zadbano również o szeroki zakres ich regulacji. Kierowcy na pewno docenią znakomite pole obserwacji drogi.
BMW X3
W modelu X3 znajdują się też bardzo użyteczne rozwiązania. Można do nich zaliczyć m.in. podgrzewanie kierownicy, które sprawia, że mroźny poranek nie musi oznaczać dyskomfortu dla kierującego. Warto też wspomnieć, że w nowym X3 znajdziemy podgrzewanie nie tylko przednich foteli, ale i tylnej kanapy.

W trosce o komfort i bezpieczeństwo, model X3 wyposażono w zestaw kamer 360 stopni. Oprócz standardowego manewrowania pojazdem, można je wykorzystać np. do omijania przeszkód terenowych, które mogą być słabo widoczne z miejsca kierowcy. Znakomitą widoczność po zmroku zapewnia doświetlenie drogi reflektorami LED.


***

O nowym BMW X3 można by opowiadać jeszcze bardzo długo. Podsumowując – jest to auto, które spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających koneserów motoryzacji. Może być rodzinnym SUV-em na długie podróże, ale też dynamicznym i wygodnym wyborem dla indywidualistów. Jazda BMW zdecydowanie zmienia perspektywy na lepsze.

5/5 – (2 głosów)