Together Magazyn » Aktualności » Nowa odsłona Karty Turysty- znajdź swój zimowy sposób na Gdańsk!

Nowa odsłona Karty Turysty- znajdź swój zimowy sposób na Gdańsk!

Gdańska Organizacja Turystyczna z myślą zarówno o turystach, jak i aktywnych mieszkańcach Gdańska przygotowała specjalny Pakiet zimowy Karty Turysty. Wszystko po to, by zachęcić do aktywnego spędzenia czasu w przedświątecznej atmosferze właśnie w Gdańsku!

Na gdańskich ulicach powoli pojawiają się świąteczne dekoracje, a Targ Węglowy zmienia się w Jarmark Bożonarodzeniowy. Ten zapowiada się wyjątkowo i to przynajmniej z trzech powodów. Potrwa o dwa dni dłużej niż zwykle, po raz pierwszy jedną z głównych atrakcji będzie koło widokowe a turyści będą mogli korzystać ze specjalnego pakietu Karty Turysty  aż do 23 grudnia!

Każdy, kto kupi Kartę Turysty w zimowym pakiecie  otrzyma pakiet rozrywek, dzięki którym czas spędzony w Gdańsku będzie niezapomniany. Kto bowiem nie chciałby zwiedzić bezpłatnie oliwskiego ZOO, Ratusza Głównego Miasta, majestatycznego Żurawia, rozwiązać tajemnice pokoju pełnego zagadek, poszaleć na gokartach czy poskakać na trampolinach wewnątrz najpiękniejszego stadionu w Polsce? A to nie wszystko!

W ramach Jarmarku będzie można skorzystać ze zniżek na koło widokowe AmberSky i znajdujące się tuż obok lodowisko. W okolicznych kramach będzie zaś okazja do nabycia popularnego grzanego wina w okolicznościowym kubku, ozdobnych pierników czy świątecznych bombek. Spragnieni narciarskich wrażeń za okazaniem Karty Turysty uzyskają z kolei rabat na przejazd po sztucznym stoku narciarskim Skimondo. Pomysłem na chłodne grudniowe wieczory może okazać się oferta kulturalna Polskiej Filharmonii Bałtyckiej lub kolacja w jednej z ośmiu partnerskich restauracji.

Gdańska Organizacja Turystyczna pomyślała też o osobach, które nie wybrały jeszcze miejsca zakwaterowania. Z pomocą przychodzi Hotel PURO Gdańsk, który na okres jarmarku honoruje Kartę Turysty. Sprawne poruszanie się po mieście gwarantuje natomiast City Neptun Taxi.  

Pakiet Zimowy dostępny jest w trzech opcjach czasowych, tj. 24 h, 72 h oraz 120 h. Na czas Jarmarku Bożonarodzeniowego obowiązują promocyjne ceny. Szczegóły dostępne na www.visitgdansk.com.

Przypominamy, że Kartę Turysty można nabyć w sklepie internetowym sklep.visitgdansk.com oraz w punktach Informacji Turystycznej na terenie Gdańska:

– w Porcie Lotniczym im. Lecha Wałęsy (ul. Słowackiego 200),

– w tunelu przy Dworcu Głównym PKP (ul. Podwale Grodzkie 8),

– w Gdańskim Centrum Informacji Turystycznej (ul. Długi Targ 28/29),

– w punkcie Informacji Turystycznej podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego (ul. Targ Węglowy).

Oceń