Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Nietypowe pomysły na udany wieczór panieński

Nietypowe pomysły na udany wieczór panieński

Dla większości kobiet wieczór panieński jest niezwykle ważny. Głównie dlatego, że jest to ostatnia możliwość do tego, aby wyszaleć się z przyjaciółkami, będąc jeszcze panną. Dlatego też wieczór panieński powinien być zaplanowany krok po kroku i zorganizowany tak, aby przyszła panna młoda była najbardziej zadowolona.

Gdzie warto zorganizować taki wieczór panieński?

Ostatnimi czasy pojawiło się bardzo dużo miejsc oferujących w swoich usługach, organizację wieczoru panieńskiego. Warto im się przyjrzeć, ponieważ często takie miejsca są już dobrze przygotowane na ewentualnych gości i od razu wiedzą, jakie atrakcje najlepiej im zapewnić. Idealnym pomysłem będzie także wieczór panieński w Spa. Taki relaks z przyjaciółkami zawsze jest jak najbardziej wskazany. W wielu Spa istnieją gotowe pakiety, które można wykupić właśnie pod kątem wieczorów panieńskich.

Oczywiście takie pakiety można samemu zamieniać pod kątem indywidualnych potrzeb przyszłej panny młodej. Warto zrobić jej niespodziankę i wybrać jej ulubione zabiegi. Z całą pewnością bardzo oryginalnym pomysłem będzie kąpiel w czekoladzie albo masaż czekoladą. Tego typu zabiegi pozwalają się w pełni zrelaksować, a dodatkowo sprawiają, że skóra będzie odpowiednio wygładzona, nawilżona i odżywiona, dzięki czemu będzie prezentować się idealnie, podczas tego wielkiego dnia. Dodatkowo w Spa zazwyczaj można zamówić katering. Dzięki temu dzień bądź cały weekend spędzony z przyjaciółkami na wspólnym relaksie, z całą pewnością będzie wręcz niezapomniany.

Kolejnym świetnym pomysłem, będzie wyjazd w góry lub nad morze. Może być to krótki, zaledwie weekendowy wyjazd, jak i nieco dłuższy. Wszystko oczywiście zależne jest od możliwości panny młodej, jak i jej przyjaciółek. Tak czy siak, taki wyjazd na pewno pozwoli się zrelaksować oraz odprężyć przed tym wielkim dniem.

Fajnym, aczkolwiek lekko już oklepanym pomysłem, będzie wyjście na imprezę. W tym celu można wynająć, chociażby salę albo lożę w klubie. Jest to świetne rozwiązanie, ponieważ wtedy można bawić się we własnym towarzystwie, nie narażając się na nieproszonych gości. Dodatkowo można zamówić jedzenie oraz alkohol tylko dla zaproszonych osób. Klub to idealne miejsce nie tylko do tańczenia, ale także do organizacji wszelkiego rodzaju gier oraz zabaw. Spodoba się to zwłaszcza najbardziej rozrywkowym dziewczynom.

Jakie atrakcje można zorganizować podczas wieczoru panieńskiego?

Z całą pewnością można przygotować wszelkiego rodzaju gry oraz zabawy, jakie typowe są dla wieczorów panieńskich oraz kawalerskich. W razie braku pomysłu zawsze można znaleźć w internecie ciekawe inspiracje i wykorzystać je podczas swojego przyjęcia.

Świetnym elementem wieczoru będzie także tort. Może być to tort o zabawnym kształcie, jak i taki, na którym widoczne będą podobizny przyszłych państwa młodych. Ważnym elementem będzie także odpowiednio dobrana muzyka. Śmiesznym akcentem będzie także przygotowanie zabawnych przebrań, zarówno dla przyszłej panny młodej, jak i dla jej przyjaciółek.

>

Oceń