Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Najlepszy fotel do pokoju młodzieżowego
axville-WcrqKjgMPfI-unsplash

Najlepszy fotel do pokoju młodzieżowego

Fotel do pokoju młodzieżowego musi spełniać bezwzględnie wszystkie wymogi ergonomii, wspierając troskę o zdrową postawę dorastających dzieci, ale musi się również trafić w wymagający gust nastolatka – a to nie zawsze jest takie proste.

Młodzieżowe krzesło do biurka – jakie musi spełniać kryteria?

Fotel do biurka dla nastolatków z całą pewnością musi posiadać opcje regulacji. Nie tylko dlatego, że wówczas rośnie wraz z dzieckiem, ale przede wszystkim dlatego, że dzięki temu można dopasować wysokość fotela do indywidualnych proporcji ciała dziecka. To bardzo istotne, aby spędzający często kilka godzin dziennie przy biurku nastolatek, siedział zdrowo i wygodnie.

Regulowana musi więc być wysokość całkowita krzesła (wysokość siedziska) i wysokość oparcia – to dwa kluczowe parametry. Wygodę znacząco zwiększy również możliwość regulacji głębokości siedziska. Dodatkowo, krzesło młodzieżowe może posiadać regulację podłokietników oraz zagłówka – jeśli jest w nie wyposażone.

Fotel młodzieżowy – co jeszcze jest ważne?

Wybierając fotel do biurka dla nastolatków warto zwrócić uwagę na jego trwałość. Siedzisko oraz oparcie powinny być wykonane z solidnego materiału, który nie tylko umożliwi czyszczenie, ale przede wszystkim, przetrwa intensywne użytkowanie bez konieczności rychłej wymiany.

Podobnie układ jezdny – musi być solidny, stabilny i wytrzymały. Podnośnik powinien być pneumatyczny, natomiast kółka dostosowane do potrzeb – do miękkich lub twardych powierzchni.

Krzesło młodzieżowe obrotowe Be ALL BL

Jeden z topowych produktów w kategorii krzeseł dla nastolatków. Tenfotel biurowy młodzieżowy zaprojektowany został z myślą o wygodzie i zdrowym kręgosłupie. Jego funkcjonalność spełnia wszystkie niezbędne kryteria – posiada liczne opcje regulacji, a marka Nowy Styl to gwarancja doskonałej jakości – fotel posiada aż 2-letnią gwarancję. Nowoczesny design z całą pewnością wpisze się w gust młodzieży, a prosta forma pozwoli bez trudu dopasować fotel obrotowy do każdej aranżacji. Co więcej, jedną z opcji jest wybór ekologicznej tapicerki z recyklingu – mebel wpisuje się więc w trend dbania o naturę.

fotel dla mlodziezy

Krzesło młodzieżowe obrotowe Be All W

To kolejna propozycja renomowanej marki Nowy Styl, a więc mamy znowu 2-letnią gwarancję i pewność doskonałej jakości. Liczne opcje regulacji pozwolą bez trudu dopasować ustawienie do sylwetki nastolatka, zapewniając mu zdrową i komfortową pozycję podczas siedzenia. Samodzielnie możemy konfigurować krzesło, dostosowując je do potrzeb – w tym także tapicerka z recyklingu czy wybór rodzaju mechanizmu. Ten fotel obrotowy do biurka młodzieżowy spełni również wymogi wizualne – innowacyjny styl i żywa kolorystyka, doskonale skomponują się z meblami nastolatka.

Krzesło dla nastolatka – masz ogromny wybór!

Zaprezentowane modele, to oczywiście nie koniec możliwości. Sprawdź ofertę producentów, którzy zaskakują innowacją, ergonomicznymi rozwiązaniami, wysoką jakością i doskonałym designem, który szturmem zdobywa serca młodych użytkowników.

Poznaj ofertę Entelosukces współpracy ortopedów, specjalistów z branży meblowej i mistrzów designu. Linia niezwykle wygodnych, ergonomicznych krzeseł z opcją regulacji w świetnym, dopasowanym do potrzeb nastolatków (i nie tylko) stylu.

Przyjrzyj się linii Halmarergonomiczne krzesła dla młodzieży oraz dzieci, w których zaskakujący design doskonale wpisuje się w gust młodych klientów, a dopracowana funkcjonalność dba o zdrową postawę i wygodę użytkową.

Sprawdź koniecznie kolekcję Signalfotele obrotowe dla młodszych i starszych, doskonała jakość, przemyślana funkcjonalność (i ergonomia!) oraz mnóstwo ciekawych wzorów, pośród których każdy nastolatek wybierze swój ulubiony.

Oceń