Together Magazyn » Aktualności » Morena rozdaje klientom tysiące nagród!

Morena rozdaje klientom tysiące nagród!

Jesień to czas, kiedy zmieniamy m.in. garderobę i uzupełniamy ją o niezbędne dla całej rodziny elementy. Warto wykorzystać ten moment i wybrać atrakcyjne, sezonowe promocje. Bardzo dobrym przykładem „jesiennej okazji” jest loteria w Galerii Morena, która właśnie rozpieszcza swoich klientów prawie 7 tysiącami nagród i słodkich upominków. By je zdobyć, wystarczy do 14 listopada zrobić zakupy w sklepach galerii i odebrać los specjalnej loterii. Do wygrania są karty przedpłacone o wartości nawet 1000 zł, vouchery na tor gokartowy, bilety do kina oraz środki do wykorzystania w restauracjach i kawiarniach.

W należącej do Carrefour Polska, gdańskiej Galerii Morena na klientów czekają 4 nagrody po 1000 zł i 600 nagród po 50 zł, na kartach przedpłaconych do wydania w galerii. Można też wygrać jeden ze 100 voucherów na tor gokartowy Kart Center – każdy o wartości 100 zł. Na zwycięzców czeka również 500 biletów do kina Cinema1. Ponadto 500 kart po 30 zł do wykorzystania w restauracjach i kawiarniach galerii, a dodatkowo 5000 słodkich nagród pocieszenia – pysznych czekolad maki Carrefour. Aby otrzymać kupon i wziąć udział w loterii wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 zł w butikach i stoiskach galerii lub za 150 zł w sklepach RTV/AGD i Rebel electro, bądź za 250 zł w hipermarkecie Carrefour. Losy można odbierać na specjalnym stanowisku.

Poza nagrodami w loterii, w Galerii Morena czekają również promocje w sklepach. Przykładowo w KappAhl i Monnari można skorzystać z wyprzedaży do 50 proc. a dodatkowo w Monnari można też oddać starą torebkę i kupić nową z 35 proc. rabatem. Sezonowa wyprzedaż trwa również w Greenpoint, tu panie mogą liczyć na 30 proc. obniżki. Z kolei w hipermarkecie Carrefour klienci tradycyjnie mogą liczyć na atrakcyjne promocje, zwłaszcza jeśli korzystają z aplikacji mobilnej „Mój Carrefour”. Mogą też zamówić zakupy online i gotowe odebrać w hipermarkecie, np. na koniec wizyty w galerii.

W trakcie zakupów należy pamiętać o tym by zakupy były nie tylko przyjemne, ale też bezpieczne. Galeria Morena przypomina o tym regularnymi komunikatami i monitoruje liczbę klientów. W trosce o odwiedzających i pracowników zapewnia płyn do dezynfekcji, informacje o zasadach bezpieczeństwa, sposobach korzystania z maseczek i rękawiczek oraz myciu i dezynfekcji rąk. Gdyby ktoś potrzebował maseczki nie musi się martwić, kupi ją w hipermarkecie Carrefour lub Aptece Mini. Zadbano też o częste sprzątanie obiektu i jego regularne dezynfekcje. Wszystko po to, by klienci byli bezpieczni. Takie działania to standard we wszystkich centrach handlowych sieci Carrefour.

Galeria Morena przy ul. Schuberta 102A w Gdańsku jest otwarta po poniedziałku do soboty w godz. 9.00–21.00. Poza hipermarketem Carrefour na klientów czeka tu blisko 80 sklepów, strefa restauracyjna z zielonym tarasem o powierzchni ponad 500 mk2, strefa rozrywkowa z nowoczesnym placem zabaw dla dzieci Kinderplaneta, kinem Cinema 1 oraz klubem fitness Calypso. Samochód klienci wygodnie zaparkują na jednym z 1900 miejsc parkingowych.

4/5 – (1 głosów)