Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Modne bransoletki – sprawdź jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie!

Modne bransoletki – sprawdź jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie!

Bransoletka to ten rodzaj biżuterii, który pasuje n wszystkie okazje. Dodatek ten w swojej ofercie mają wszystkie salony jubilerskie. Występuje on w wielu opcjach. Sprawdź, która z nich będzie najodpowiedniejsza dla Ciebie!

Modne bransoletki wykonane ze srebra i złota

Klasyczne, a zarazem modne i ponadczasowe. Takie właśnie są bransoletki wykonane ze srebra i złota. Można to zobaczyć na przykładach https://esclusiva.pl/bransoletki. Kobiety decydują się na nie, gdy chcą subtelnie podkreślić swoją stylizację. Jako iż są to bardzo uniwersalne modele to sprawdzają się tak w eleganckim jak i casualowym zestawieniu. Dobiera się je zarówno do wzorzystych jak i gładkich, stonowanych materiałów garderoby. Wybór jednego z opisywanych tu kruszców powinien zostać uwarunkowany własnymi upodobaniami, a także posiadanym typem urody. Ogólne zasady głoszą, że złoto lepiej sprawdza się u kobiet o ciepłym typie w przeciwieństwie do srebra łączonego z zimnym typem urody.

Bransoletki z damskie z diamentami

Nie ma wątpliwości, że diamenty są najbardziej pożądanymi kamieniami szlachetnymi. Te umieszczone w bransoletkach sprawiają, że drobny dodatek bardzo zyskuje na znaczeniu. Przy jego pomocy można podkreślić nie tylko swój status społeczny, ale także wysmakowany gust. Diamenty w towarzystwie złota zawsze wyglądają elegancko. Trwałość diamentu tak jak i złota sprawia, że zakup takiej bransoletki będzie inwestycją na długie lata.

Modne bransoletki z markazytami, onyksem, koralem, perłami naturalnymi

Lata mijają, a kamienie nadal są modne i wyrafinowane. Modna bransoletka z markazytami będzie wspaniałym nawiązaniem do mody retro, a także epoki wiktoriańskiej. To właśnie w niej nastąpił największy rozkwit popularności tego kamienia. Warto wspomnieć, że każdy z kamieni ma przypisane jakieś znaczenie. Koniecznie powinno się z nim zapoznać, zwłaszcza jeśli ma to być prezent. Dla przykładu, markazyty mają wspomagać logiczne myślenie, podejmowanie decyzji, a także podnosić pewność siebie. Z kolei onyks ma pozytywnie wpływać na samodoskonalenie. Koral nazywany kwiatem morza symbolizuje bogactwo, siłę, a także wysoki status społeczny. Podobno potrafi on ochronić przed demonami i pokusami. Dawniej wieszano naszyjniki z koralem nad kołyską noworodka, by ten nie był narażony na złe spojrzenie. Perły naturalne to ozdoby mające równoważyć rytm życia, a także gospodarkę hormonalną. Co więcej przypisuje się im oczyszczanie organizmu z toksyn.

Modne bransoletki celebrytki

W ostatnim czasie ogromną popularność zyskały bransoletki celebrytki. Na ich zakup decydują się w główniej mierze młodsze kobiety. Oryginalne zawieszki również mają swoje znaczenia. Sklepy jubilerskie posiadają ogromny wybór np.: serduszko, kwiat, motyl, puzzle, znak nieskończoności, koło z otworem, koniczynkę, czy nutkę. Wszystko to po to, by móc jak najlepiej spersonalizować posiadaną biżuterię. Na prezent dla ukochanej osoby najlepiej sprawdzi się wymienione jako pierwsze serce. Będzie ono oczywiście oznaczało wyznanie miłości. Z kolei kwiat oznajmi, że uczucie zaczyna rozkwitać. Puzzel to symbol dopasowania, a także przywiązywania wagi do podejmowanych decyzji. Znak nieskończoności, który jest jednym z najczęściej wybieranych ma świadczyć o dbałości o szczegóły, także te z pozoru nieistotne.

Bransoletki z cyrkoniami

Bransoletki z cyrkoniami kojarzone są przede wszystkim z młodszym pokoleniem kobiet. Wbrew pozorom nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystały z nich również starsze przedstawicielki tej płci. Zapoznać się z nimi mogą na https://esclusiva.pl/. Cyrkonie są przede wszystkim doskonałą alternatywą dla brylantów. Cechuje je bowiem piękny blask. Ten syntetyczny kamień zazwyczaj jest bezbarwny, ale różne dodatki mogą sprawić, że uzyska kolor. Na przykład na pomarańczowo zabarwi go cer, a na brązowo nikiel. Cyrkonia może być delikatnym dodatkiem do bransoletki lub pokrywać ją w całości. W tym pierwszym przypadku będzie tworzyła model idealny na co dzień. Z kolei ta mocno błyszcząca sprawdzi się na tzw wielkie wyjścia.

5/5 – (1 głosów)