Together Magazyn » Aktualności » Między nami jest chemia!

Między nami jest chemia!

NEON to najnowszy fragment kompleksu Alchemia – szósty i ostatni element układanki, wieńczący wieloletni, ambitny projekt deweloperski, trwający całą poprzednią dekadę.

Wspaniała okazja nie tylko do świętowania!

To też doskonały pretekst, żeby sprawca całego zamieszania, czyli Torus – deweloper Alchemii powrócił ze swoim magazynem w nowej formule i pod nową nazwą „More [Than] Space” (wcześniej „Alchemist”). A ponieważ między uważnymi obserwatorami i komentatorami Trójmiasta z „Together”, a przyczyniającymi się do jego nieustannego rozwoju pracownikami Alchemii i innych trójmiejskich biurowców jest naturalna chemia, odtąd gdy twoja prawa dłoń sięgnie po nasz poczytny magazyn, lewa pochwyci zawsze sąsiadujący z nim na półce magazyn „More [Than] Space”.

Czytaj premierowy numer

W tej „więcej niż przestrzeni” przeczytasz o jakże ciekawej strategii firmy Torus, która poszukuje nowych inspiracji do działania nie tylko w sferze odmierzanej metrami kwadratowymi. Oto bowiem po symbolicznym skompletowaniu sześciu pierwiastków Alchemii, może wykorzystać uzyskany w ten sposób kamień filozoficzny, czyli zgromadzone doświadczenie i know-how. Torus od samego początku oprócz coraz nowocześniejszych gmachów regularnie buduje też mosty w postaci harmonijnych kontaktów z otoczeniem. A harmonia rodzi się w dynamice biurowego życia, na które świeżym okiem rzucać będą regularnie autorki z Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego, gdzie na co dzień zdobywają szlify na kierunku dziennikarskim.

Zadaniem spoczywającym na łamach magazynu będzie zatem integracja tysięcy osób wykonujących różne zadania, mówiących różnymi językami, mających różne pasje. Oczom Czytelników ukażą się organizacje użytkujące przestrzenie biurowe, relacje z licznych imprez i inicjatyw. Poznają ciekawych ludzi, których mogą w każdej chwili spotkać w drodze na lunch czy kawę.

A w tle tego nieustannego biurowego kalejdoskopu – niezbędne w dzisiejszej rzeczywistości działania proekologiczne i wszystkie ukierunkowane na wspieranie trójmiejskiego sportu, na przykład gdańskich szczypiornistów Wybrzeża, czy współpracę z miejscowymi uczelniami.

Nasze serce bije w Alchemii, ale odprowadza krew arteriami całego Trójmiasta i stamtąd ją też nieustannie pobiera.

Z najnowszego numeru dowiesz się, co skrywa Neon, dlaczego kiedy myślisz „Thomson Reuters” mówisz: wszechstronność, pasja i zaangażowanie, jak Torus organizuje zawody thriatlonowe, nie wychodząc z biura, i jak odkrywa Wrzeszcz na nowo. A na koniec zielone – bo ono zawsze jest na górze.

Czytaj premierowy numer

Oceń