Woda gazowana dbająca o środowisko? Butelka PET wielokrotnego użytku? Brzmi jak bajka, ale jest na wyciągnięcie ręki! Poznaj nowoczesny sposób produkcji napojów gazowanych w domu. Poznaj SodaStream.

Bąbelki małe i duże – sposób na wodę gazowaną w domu

Jeszcze do niedawna fani wody gazowanej mieli prawo czuć się poszkodowani. O ile smakosze wody niegazowanej mogli korzystać z dzbanków z wymiennymi filtrami i dzięki temu przyczyniać się do dbałości o środowisko, oni byli zmuszeni do kupowania ulubionych napojów w plastikowych butelkach lub puszkach. Na szczęście ten stan uległ zmianie.

SodaStream to nowatorskie rozwiązanie pozwalające na produkowanie wody gazowanej w domu. Możesz wyprodukować tyle bąbelków, ile chcesz i kiedy chcesz.

Ponieważ nie wszyscy lubią tak samo mocno gazowane napoje, SodaStream wychodzi naprzeciw różnym potrzebom. Woda lekko, średnio lub mocno gazowana to kwestia wyboru, nie przymusu. Ekspres do napojów gazowanych SodaStream pozwala zrobić taki napój, jaki lubisz.

Plastikowe butelki nie mają sensu – sięgnij po SodaStream i dbaj o środowisko

Plastikowe butelki jeszcze pod koniec ubiegłego wieku były postrzegane jako lekka, wygodna i bezpieczna alternatywa dla szkła. Dziś wiemy już, że były bombą z opóźnionym zapłonem. Widmo nadciągającej katastrofy ekologicznej jest dziś bardziej realne niż kiedykolwiek.

SodaStream to obecnie najlepszy sposób na picie napojów gazowanych z butelki wielokrotnego użytku. Co to zmienia? Bardzo dużo. Przez trzy lata zużywasz tylko jedną butelkę. Jedną butelkę wielokrotnego użytku zamiast dwustu jednorazówek, bo tyle przeciętnie zużywamy w ciągu trzech lat. Twoje butelki nie będą pływały po oceanie i powiększały góry śmieci.

Bądź eko, zadbaj o planetę z SodaStream!

Bąbelki od ręki – mniej cukru, więcej bąbelków

Napoje gazowane to nie tylko czysta woda, ale też różnego rodzaju napoje smakowe. Sięgasz po nie chętnie, bo lubisz orzeźwiający smak cytryny lub mięty, wiosenne orzeźwienie truskawek lub malin, a czasem energię, jaką dają napoje gazowane z kofeiną. Dzięki SodaStream można mieć w domu prawie takie same napoje. Prawie, bo zawierające znacznie mniej cukru, a więc zdrowsze. Syropy smakowe SodaStream dodawane do wody zawierają tak niewiele cukru, że napoje przygotowane w ekspresie SodaStream mogą pić nawet dzieci. A jeśli szukasz jeszcze lepszego rozwiązania, wrzuć do wody kawałki owoców. Otrzymasz owocowy napój bez dodatku sztucznego cukru.

Sprawdzony sposób na orzeźwienie – jak działa SodaStream

No dobrze, ale jak to właściwie działa?

SodaStream do przygotowania wody gazowanej w domu pozwala na wyprodukowanie aż 60 litrów napojów gazowanych na jednym naboju. A kiedy nabój się
skończy, możesz w łatwy sposób wymienić go w najbliższym sklepie. Lista sklepów dostępna na https://sodastream.pl.

Do bąbelkowania najlepiej użyć schłodzonej wody, przechowywanej wcześniej w lodówce. W bardzo zimnej wodzie bąbelki utrzymują się dłużej. Pod koniec bąbelkowania można dodać syrop smakowy lub owoc, ale nie jest to konieczne.

Tak przygotowany napój można przechowywać w lodówce maksymalnie trzy dni. Choć oczywiście nie brzmi to realnie, nikt nie wytrzyma tak długo, by nie wypić cudownie orzeźwiających bąbelków SodaStream.

Nowoczesne sposoby na oszczędzanie plastiku – bąbelkuj z SodaStream!
Oceń ten post

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany