Together Magazyn » Więcej » Moda i Uroda » Wpuść wiosnę do szafy!

Wpuść wiosnę do szafy!

Delikatne kolory, lekkie materiały oraz proste kroje – wiosenne kolekcje zawitały już do galerii handlowych. W blisko 80 sklepach w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan każdy z pewnością znajdzie dla siebie odpowiedni na nowy sezon strój.

Choć zima jeszcze nieśmiało nam o sobie przypomina, wielkimi krokami nadchodzi już wiosna. Czas więc przygotować swoją garderobę do nowego sezonu. Wygodnie i kompleksowo można tego dokonać w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan.

W modowych salonach dostępnych w galerii handlowej każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Nowe kolekcje oferują między innymi salony Camaieu, Promod, H&M, Quiosque czy C&A. Modne obuwie można zaś znaleźć między innymi w sklepach CCC, Deichmann, Ryłko czy Wojas.

Wiosenne kolekcje są już dostępne w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108. Klienci galerii handlowej mają do dyspozycji blisko 80 sklepów, które kompleksowo spełniają potrzeby każdego. W ofercie znaleźć można butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem wnętrz, a także liczne punkty usługowe, restauracje i kawiarnie.

INFORMACJE DODATKOWE:

O Porcie Rumia Centrum Handlowe Auchan:

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Przez 7 dni w tygodniu klienci galerii mają do dyspozycji blisko 80 sklepów znanych i wiodących na rynku marek, które kompleksowo spełniają potrzeby całej rodziny. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie, a także plac zabaw dla dzieci. Na terenie parku handlowego Port Rumia mieszczą się: galeria handlowa z hipermarketem Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa. Galeria jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00, natomiast w niedzielę od 9:30 do 20.00. Centrum Handlowe posiada blisko 2100 miejsc parkingowych, w tym 30 dla niepełnosprawnych. Zostało otwarte w 2007 roku. Więcej informacji na stronie internetowej www.portrumia.pl.

Oceń