Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Kupujemy mieszkanie i co dalej?

Kupujemy mieszkanie i co dalej?

Stan deweloperski to prawdziwe wyzwanie. Przy obecnych możliwościach, które są dostępne na rynku, jest to również duże pole do popisu – zarówno dla właściciela, jak i architekta.

Łatwe i proste rozwiązania, ciekawe, kompleksowe i – co najważniejsze – terminowe  wykończenie mieszkania pod klucz? To nie stanowi problemu dla ekipy, która wchodzi w skład ZAPP ARANŻACJE.

Czas to pieniądz! Oni biorą to na siebie: nerwy, zamówienia, organizację i kontrolę nad pracami również.
Ekipa ZAPP ARANŻACJE to także doświadczenie – i to jakie! Działają od 2011 roku na rynku. W liczbach to: umowy z 5 deweloperami w Trójmieście, 6 architektów, 5 własnych ekip, które jednocześnie mogą realizować prace w kilkunastu mieszkaniach – w sumie daje to ponad 350 zadowolonych klientów w ciągu 6 lat.
Zgodnie z budżetem i harmonogramem!

Na podstawie rzutu mieszkania są w stanie przygotować wstępną szacunkową wycenę i to w kilka minut. Następnie powstaje projekt z wizualizacjami, które przejrzyście pokazują wykończenie. Wtedy również wysyłają ryczałtową wycenę powstałą na podstawie elementów zawartych w projekcie. Wszystko po to, aby już 7 tygodni później można było cieszyć się wykończonym mieszkaniem – to niesamowicie szybko.
wykończenie wnętrz

Jak działają, jak to wszystko się odbywa?

ZAPP ARANŻACJE podzielili to na trzy podstawowe kroki.
Pierwszym z nich jest przedstawienie firmy oraz dostępnej oferty. Szczegółowa prezentacja zalet sposobu pracy, jak i benefitów z dostępnych trzech pakietów wykończenia. Rozmowa, która pozwala sprecyzować oczekiwania klienta i jak najlepiej dopasować się do jego wizji mieszkania.
Następnie przychodzi czas na wycenę, na początku jest ona oczywiście szacunkowa, ale pozwala bliżej określić potrzebny budżet na wykończenie mieszkania w standardach ZAPP. Taką wycenę możesz otrzymać wcześniej. Firma przygotowała na swojej stronie narzędzie do wyceny, które pozwala szacunkowo określić koszt planowanego wykończenia Jeżeli na tym etapie potrzebne jest również wstępne zaplanowanie aranżacji mieszkania lub zmian lokatorskich dla dewelopera – zawsze do dyspozycji jest architekt.

Potem przychodzi czas na formalności, czyli przedstawienie i omówienie umowy, w której zawarte są czytelne zasady przebiegu i rozliczenia się z poszczególnych etapów prac. Co pozostaje klientowi? Podjęcie decyzji bez presji czasu.

Drugim krokiem jest spotkanie aranżacyjne, dzięki któremu razem z architektem podejmowana jest decyzja odnośnie wyboru konkretnych elementów oraz materiałów wykończeniowych. Wszystko oczywiście w ramach założonego budżetu. Doradztwo ZAPPARANŻACJE w tych wyborach jest niezwykle pomocne i konkretne. Pozostaje przygotowanie wstępnego projektu z kompletną wyceną wszystkich prac aranżacyjnych. Przed podpisaniem umowy klient dostaje wstępny projekt oraz ryczałtową wycenę. Potrzebne zmiany? Na tym etapie nie stanowi to żadnego problemu.
dekoracje wnetrzPo podpisaniu umowy przychodzi czas na trzeci krok, ten najbardziej wyczekiwany przez klientów, czyli realizacja. ZAPP ARANŻACJE w imieniu swojego klienta realizują wszystkie etapy z tym związane: od zamówienia materiałów i monitorowanie dostaw, poprzez czuwanie nad pracą logistyków, elektryków, hydraulików, malarzy, kafelkarzy – lista osób, które czynnie biorą udział, aby uzyskać zamierzony efekt końcowy jest długa. Należy pamiętać, że tych ludzi trzeba skoordynować w działania i czas.

Firma daje oczywiście możliwość uczestniczenia w tym procesie swoim klientom, po uprzednim umówieniu się. Na sam koniec pozostaje posprzątanie mieszkania i przekazanie kluczy.
 
Podsumowując – ZAPP ARANŻACJE to miejsce, w którym 40 osób (architektów, logistyków, brygadzistów z ekipami, a także stolarzy i ekip sprzątających – nie licząc zaprzyjaźnionych dostawców i firm współpracujących) pracuje nad tym, żeby przyjąć klientów z mglistą wizją lub konkretnym planem, a wypuścić z gotowym mieszkaniem wykończonym pod klucz – „zgodnie z budżetem i harmonogramem”.
Działają szybko, zdecydowanie i pewnie. Nie zastanawiają się tygodniami nad koncepcją projektu. Budowa to ich drugie biuro.
Naprawdę wszyscy są #ZAPPracowani

5/5 – (1 głosów)