Together Magazyn » Aktualności » KRÓLESTWO MARCEPANU I CZEKOLADY – SPA PRZYJAZNE MAMOM I KOBIETOM W CIĄŻY

KRÓLESTWO MARCEPANU I CZEKOLADY – SPA PRZYJAZNE MAMOM I KOBIETOM W CIĄŻY

Na początku XX wieku w budynku przy ul. Toruńskiej 12 mieściła się fabryka marcepanu i kakao. Zgodnie z oryginalną, tradycyjną recepturą marcepan wytwarzano z aromatycznych migdałów. Finalnie masę skraplano esencjonalną wodą różaną. Z dojrzałych ziaren kakaowca wydobywano wszystkim znany cudowny proszek – kakao. Dlatego właśnie sercem Almond SPA są zabiegi, w których znaczącą rolę odgrywają: bogaty w witaminę młodości olejek migdałowy, czekolada – która pobudza uwalnianie hormonów szczęścia oraz woda różana – która odżywia skórę i nadaje jej blask.

Do dyspozycji pozostaje jedyny w okolicy basen oczyszczany koloidem srebra, a także sauna parowa i fińska oraz jacuzzi. To nie wszystko! Bogata oferta wykonywanych przez specjalistów masaży i zabiegów opartych na naturalnych kosmetykach pozwala kompleksowo zadbać o ciało, wyciszyć duszę i ukoić zmysły.

Jakość zabiegów gwarantują nie tylko wykwalifikowani specjaliści, ale także starannie dobrane, luksusowe marki.

WYJĄTKOWA PROPOZYCJA DLA PRZYSZŁYCH MAM 

Od października ruszają zajęcia Aqua Mama. W każdy wtorek będą się odbywać zajęcia ruchowe specjalnie dla kobiet w ciąży!

Aktywność podejmowana w wodzie niesie za sobą wiele korzyści: jest bezpieczną formą ruchu, wzmacnia mięśnie, poprawia kondycję fizyczną i psychiczną, pozwala kontrolować przyrost masy ciała, działa prewencyjnie i/lub kojąco na bóle kręgosłupa i stawów, pomaga walczyć z cellulitem i zapobiegać rozstępom.

Żeby uczestniczyć w zajęciach Aqua MAMA nie trzeba umieć pływać! To również jedna z niewielu aktywności, która można uprawiać od początku do samego końca ciąży – w wodzie nasze ciała ważą o 90 procent mniej. Niemal do rozwiązania można więc pozostać aktywną.

Luksusowa pływalnia jest podzielona na strefy: aktywnego wypoczynku oraz wygodną z leżakami, gdzie można swobodnie odpocząć po wysiłku. 

Zajęcia Aqua Mama poprowadzi Natalia Wojdak-Gryszun – magister AWFiS w Gdańsku, dyplomowana instruktorka fitness i trenerka personalna kobiet w ciąży, instruktorka fitness i tańca, prawdziwa pasjonatka rekreacji ruchowej. 

STREFA WELLNESS DLA KAŻDEGO

Aktywny dzień spędzony na zwiedzaniu Gdańska, intensywne biznesowe spotkania, a może po prostu kolejny relaksujący akcent dnia – niezależnie od rodzaju podróży, każdy zasługuje na chwilę odpoczynku i wyciszenia. Goście Hotelu Almond Business & SPA w Gdańsku może skorzystać z basenu hotelowego, saun i innych atrakcji przygotowanych w strefie wellness. Sauna sucha, sauna parowa, jacuzzi, pięć komfortowo wyposażonych gabinetów SPA o apetycznych nazwach (marcepan, sezam, czekolada, miód i kokos) – wszystko do dyspozycji Gości. Każdy znajdzie dla siebie coś, co wprowadzi go w przyjemny stan odprężenia i pozwoli na regenerację po ciężkim dniu. Można połączyć kilka zabiegów jednego dnia. Idealny prezent dla przyjaciółki i wyjątkowy pomysł na wieczór panieński w królestwie kobiecości i relaksu.

Strefa SPA w gdańskim hotelu Almond jest miejscem zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, a także dla par, które poszukują ciszy i spokoju oraz chcą spędzić czas razem i nacieszyć się sobą podczas wolnego weekendu. A może to idealne miejsce na spędzenie czasu z mamą lub przyjaciółką? Przestrzeń jest przyjazna dzieciom. Najmłodsi mogą się poczuć jak dorośli i skorzystać z oferty stworzonej specjalnie dla nich. Owocowy masaż niewątpliwie pozwoli wyciszyć się nawet największym rozrabiakom, a kolorowe paznokcie sprawią, że każda dziewczynka poczuje się jak księżniczka.

5/5 – (6 głosów)