Together Magazyn » Aktualności » Koncert Chillout Impression. Tego jeszcze nie słyszeliście

Koncert Chillout Impression. Tego jeszcze nie słyszeliście

Koncert Chillout Impression jest zupełnie nowym typem wystąpienia na całym świecie. Jest stworzony dla każdego, kto potrzebuje wewnętrznego spokoju, wolności i ukojenia. Łączy śpiew oraz fortepian na żywo, wsparty niebiańskimi głosami oraz chórami, orientalną instrumentacją, orkiestracją połączoną na bazie muzyki elektronicznej.

Kluczem do osiągnięcia radości i szczęścia jest wewnętrzny spokój, odprężenie i wolność. Orientalne motywy, niebiańskie głosy, orkiestracja wraz z elementami muzyki elektronicznej wspomaga improwizacje melodii tworzonych na żywo podczas koncertu Chillout Impression.

Zamknij oczy i przenieś się w głąb siebie; odkryj swoje prawdziwe wnętrze ze wsparciem wspaniałej i ubogacającej muzyki. W zgiełku życia powtarzasz wciąż te same schematy, nieświadomie wpadając w monotonię codziennych obowiązków. Nadszedł czas, by to zmienić. Zrób sobie przerwę. Zrelaksuj się doświadczając ARTystycznej podróży, podczas której osiągniesz stanu spokoju umysłu.

Koncert  Chillout Impression, to koncert słuchany na leżakach przy ciekawym połączeniu gatunków muzyki klasycznej, filmowej, improwizacji, śpiewu oraz muzyki elektronicznej w topowym klubie B90 w Gdańsku.

ArturSychowski

Oceń