Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Jakie wybrać autko dla rocznego dziecka? Top 5 naszych propozycji
najlepsze auto akumulatorowe dla dziecka

Jakie wybrać autko dla rocznego dziecka? Top 5 naszych propozycji

Już niebawem pierwsze urodziny Twojego malucha. Może warto pomyśleć o prezencie, który z pewnością sprawi mu ogromną radość. Czy istnieje chłopiec, który nie uwielbia bawić się samochodami? Chyba nie. Dlatego samochód będzie stanowił dla niego wspaniały prezent. Możesz mu sprawić jedną z wielu różnych marek ciężarówek, jeepów lub innych rodzajów pojazdów, które są obecnie dostępne na rynku. Poznaj Top 5 najchętniej wybieranych propozycji na roczek dla chłopca.

Autko dla rocznego dziecka — samochód na akumulator

Prezenty, które sprawiają radość zarówno dziecku, jak i rodzicom są często i chętnie wybierane. Jeździk na akumulator jest pierwszym dużym dziecięcym samochodem, który może być sterowany zdalnie pilotem i jest idealnym pomysłem na prezent na pierwsze urodziny. Jest on przeznaczony zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek i posiada świecące światła przednie i tylne, otwierane drzwi, ekologiczny fotelik i melodyjki oraz działający klakson. Pojazd posiada również cztery biegi i zapewnia dziecku wiele wrażeń. Szeroki wybór można znaleźć na stronie sklepu https://e-sale.com.pl/.

Samochód z rączką 

To doskonały wybór dla rocznego dziecka, które dopiero zaczyna się uczyć chodzenia. Samochodzik jeździk nie tylko rozwija koordynację ruchową, ale też pomaga w nauce jeżdżenia. Pojazd posiada uchwyt, który można trzymać i pomagać dziecku w chodzeniu lub jazdzie. Jest to świetny pomysł na prezent, który zapewni maluchowi mnóstwo radości i wrażeń. Z pewnością spodoba się zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Warto zwrócić uwagę na bezpieczeństwo i wybierać pojazdy z atestami oraz certyfikatami jakości.

Autko z gumy

Autko wykonane z gumy to doskonały wybór dla rodziców, którzy szukają bezpiecznej i trwałej zabawki dla swojego dziecka. Gumowe autko jest miękkie i delikatne, dzięki czemu zabawa nim nie niesie za sobą ryzyka uszkodzenia czy też obrażeń. Jest to także doskonały wybór do kąpieli, ponieważ gumowe autko jest odporne na wodę i łatwo je umyć. Autko z gumy to prosty, ale efektowny prezent, który z pewnością zainteresuje i zachwyci każde roczne dziecko.

Tory samochodowe

Tor samochodowy to świetna opcja dla rocznego dziecka, które lubi pojazdy i chce je puszczać na różne sposoby. To prezent, który rozwija jego zainteresowania, umiejętności sensoryczne i poznawcze, a także dostarcza wiele radości i zabawy. Tor samochodowy jest trwały i będzie stanowić atrakcję dla dziecka przez wiele miesięcy. Dodatkowo, takie zabawki pomagają dziecku rozwijać koordynację ręka-oko i zdolność do planowania i kontrolowania swoich ruchów.

Samochody policyjne bądź ambulanse

Zabawki w kształcie samochodów policyjnych czy ambulansów to doskonały wybór dla rocznego dziecka, które interesuje się funkcjonariuszami i pomaganiem innym. Takie samochody będą doskonałym sposobem na rozwijanie zainteresowań i zdolności poznawczych dziecka. Dzieci uwielbiają, kiedy pojazdy wydają dźwięki, dlatego zabawki z dźwiękami będą idealne.

4.2/5 – (4 głosów)