Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Domowy test narkotykowy do przeprowadzenia w ciągu 5 minut

Domowy test narkotykowy do przeprowadzenia w ciągu 5 minut

Obawiasz się, że Twoje dziecko mogło mieć styczność z narkotykami? A może masz podejrzenia, że podczas ostatniego wieczoru spędzonego w klubie ktoś mógł dosypać Ci czegoś do drinka? Jeśli chcesz rozwiać dręczące Cię wątpliwości bez angażowania osób trzecich, możesz skorzystać z pomocy testu narkotykowego Multi TEST do przeprowadzenia we własnym domu.

Dla spokoju rodziców

Jednym z największych koszmarów każdego rodzica jest wizja dziecka popadającego w tzw. złe towarzystwo i sięgającego po najgroźniejsze używki. Nie zawsze w razie wątpliwości wystarczy szczera rozmowa i zapewnienia ze strony nieletniej pociechy, że nasze obawy są bezzasadne. Dlatego jeśli tylko istnieje najmniejszy ślad podejrzenia, warto rozwiać go, zanim przerodzi się w dręczący nieustannie niepokój mogący wpłynąć na relacje pomiędzy rodzicem a dzieckiem.

Jeśli nie wystarczą nam zapewnienia dziecka, najprostszym sposobem jest przeprowadzenie odpowiednich testów mogących wykluczyć styczność z niedozwolonymi substancjami. Test taki można wprawdzie przeprowadzić w laboratorium, jednak zwykle wiąże się to ze sporym stresem i uczuciem zawstydzenia ze strony dziecka. Jak tego uniknąć? W takich sytuacjach z pomocą przychodzi test narkotykowy Multi TEST, który bardzo szybko potrafi wykryć sześć najczęściej używanych i najszerzej dostępnych substancji narkotykowych, czyli amfetaminę, heroinę, kokainę, morfinę, marihuanę oraz haszysz.

Dla potwierdzenia podejrzeń

Test narkotykowy Multi TEST może być pomocny nie tylko w przypadkach, gdy chcemy się upewnić się, że nasze dziecko nie miało styczności z niebezpiecznymi środkami odurzającymi. Jego użycie pozwala również stwierdzić, czy sami mimowolnie i nieświadomie nie przyjęliśmy jakiegoś narkotyku. Wystarczy chwila nieuwagi podczas zabawy w klubie, na dyskotece czy na tzw. domówce, aby ktoś dodał nam do drinka zabronionej substancji. Jeśli podejrzewamy, że coś takiego mogło mieć miejsce, możemy łatwo potwierdzić lub rozwiać nasze podejrzenia za pomocą przeprowadzanego w domowym zaciszu testu. Jak to zrobić?

Szybko i łatwo

Badanie z użyciem testu narkotykowego Multi TEST jest niezwykle proste i szybkie. Jedyne, co będzie potrzebne do jego przeprowadzenia to świeża próbka moczu zebranego do suchego i czystego pojemnika oraz sam test. Należy pamiętać, że próbka, nawet jeśli jest przechowywana w odpowiednich warunkach, nie może czekać na przeprowadzenie testu dłużej niż 48 godzin.

Test przeprowadzamy zgodnie z opisanymi na ulotce zaleceniami. Jego wynik pojawi się już po 5 min.

5/5 – (1 głosów)