Together Magazyn » Aktualności » #Czas Taty, czyli ojcostwo trochę inaczej

#Czas Taty, czyli ojcostwo trochę inaczej

Z okazji Dnia Ojca, zapraszamy Was, Kochani Tatusiowie, do trochę innego spojrzenia na ojcostwo. Przedstawiam Wam mój prywatny projekt społeczny – #Czas Taty!

Projekt #Czas Taty to moja odpowiedź na modny ostatnio i wszechobecny temat karmienia piersią oraz stawiania na piedestale głównie macierzyństwa. To taki mój mały manifest!

Na przekór „modzie na mamy”, chcę powiedzieć: tata jest równie ważny!

Celem mojego pomysłu jest pokazanie, że kiedy w Waszym życiu pojawia się mały człowiek, wcale nie oznacza to rezygnacji z pasji i dotychczasowego stylu życia.
Wystarczy tylko trochę elastyczności, wzajemnego zrozumienia, kompromisu – i gotowe!

Miałam ogromną przyjemność współpracować z pięcioma tatusiami, którzy poświęcili mi swój największy skarb – wspólny czas ze swoimi Dziećmi. Dziękuję Wam, chłopaki! Jesteście wielcy!
Ogromne podziękowania kieruję również do mam towarzyszących mi podczas sesji – za pomoc na backstage’u.

Drogie Mamy!

Dopuście do Waszych dzieci również mężów/partnerów. Wbrew pozorom, oni również świetnie się potrafią zająć, bądź co bądź, swoimi dziećmi! Trochę zaufania i cierpliwości… Przecież Wam również przyda się odpoczynek, prawda?

Drodzy Tatusiowie!

Pokażcie Waszym kobietom, że jesteście równie ważni i świadomi rodzicielstwa! Nawet nie wiecie, jak ten wspólnie spędzony czas z Waszymi pociechami rewelacyjnie wpływa na ich rozwój.

Oceń