Trudno opanować emocje, które towarzyszą zakupowi nowego domu. I nie ma w tym nic dziwnego. W końcu to jedna z najważniejszych inwestycji w życiu, która powinna służyć przez długie lata. Niemniej z tych właśnie względów trzeba nieco ochłonąć z emocjonalnego podejścia i kierować się racjonalnym wyborem wykonawcy.

Spokój na długie lata

Zaufanie do jakości powinno być podstawą wyboru konkretnej oferty. To nie tylko kwestia renomowanych producentów materiałów budowlanych, ale i późniejszej gwarancji, na którą może liczyć kupujący. W przypadku domów Hanlo nabywcy otrzymują aż 30-letnią gwarancję oraz 5-letnią rękojmię. Legendarna niemiecka jakość znajduje poparcie w niemieckich certyfikatach. Kupujący zyskuje zatem spokój na długie lata i pewność, że nic złego nie może się zdarzyć z jego domem, który będzie trwałą i solidną konstrukcją. Poczucie bezpieczeństwa jest jedną z najważniejszych wartości. Klienci firmy Hanlo otrzymują ją w standardzie.

Materiały godne zaufania

Dobór i fachowa obróbka drewna w domach Hanlo to gwarancja nieporównywalnej jakości. Warto jednak wiedzieć, że te konstrukcje to nie tylko drewno. Nowe technologie ciężkiej prefabrykacji to nowoczesne rozwiązania, które nie mają nic wspólnego z tymczasowością. Stosowane są również beton i stal. Trwałość budynków jest podobna jak w przypadku technologii murowanych. A zatem Hanlo to dom na długie lata, którego trwałością będą mogły się cieszyć także i przyszłe pokolenia.

Godne zaufania i uwagi są materiały najwyższej jakości, które są wykorzystywane w domach Hanlo.

  • Wełna kamienna firmy KNAUF Insulation w ECOSE® Technology gwarantuje najwyższą izolację cieplną i akustyczną, a także ochronę przeciwpożarową. Nie zawiera sztucznych barwników ani substancji rozjaśniających. Jest przyjazna dla zdrowia i środowiska.
  • Drewno KVH (Konstruktionsvollholz) – jego produkcja wymaga przestrzegania rygorystycznych norm i jest stale kontrolowana przez instytucje zewnętrzne. To nowoczesny materiał drzewny wysokich technologii, który nie wymaga dodatkowej impregnacji chemicznej. Jest niezwykle wytrzymały na pękanie i skręcanie.
  • Płyta gipsowo-włóknowa Fermacell kilkukrotnie zwiększa obciążalność ścian i ich wytrzymałość na uszkodzenia. Ma właściwości przeciwpożarowe oraz nadaje się do pomieszczeń wilgotnych. Zapewnia też wysoką jakość oraz izolację cieplną i dźwiękową.
  • Okna 3-szybowe na profilu Aluplast 8000 osiągają współczynnik izolacyjności termicznej całego okna nawet do Uw = 0,67 W/m²K. System sześciokomorowy z uszczelnieniem środkowym wyposażono w trzy uszczelki. Okna charakteryzują się lepszą izolacyjnością cieplną w porównaniu z innymi rozwiązaniami, które są dostępne na rynku.
  • System elewacyjny renonowanej firmy STO – tynk zewnętrzny wraz z podkładem i siatką jest niezawodny, a zastosowany styropian – kilkukrotnie mocniejszy od konkurencji.

Najkrótsza droga do wymarzonego domu

Dla firmy Hanlo potrzeby i wymagania klientów zawsze są priorytetem. Dlatego mogą oni liczyć na pełne wsparcie zarówno w zakresie doboru odpowiedniego projektu, jak i wykończeniu domu pod klucz. Kompleksowa obsługa obejmuje wszystkie etapy realizacji zamówienia, począwszy już od wykonania płyty fundamentowej. Chociaż nie da się ominąć pewnych formalności, można je skrócić do minimum, w czym również są pomocni specjaliści z firmy Hanlo. Szybki czas wznoszenia domu zdecydowanie skraca drogę do upragnionych „czterech kątów”.

Więcej informacji na temat oferty firmy Hanlo można znaleźć na stronie internetowej www.hanlo.pl.

Podobne

O Autorze

Mat. Redakcyjne

Magazyn Together - Rodzinna strona Trójmiasta

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany