Święta zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi zakupowo-prezentowe szaleństwo. Dla ułatwienia bożonarodzeniowych przejazdów Park Handlowy Matarnia i IKEA uruchomili specjalną weekendową linię 809 na trasie Gdynia Pogórze – PH Matarnia – Gdynia Pogórze. Przejazdy obowiązują od 2 grudnia i będą kontynuowane we wszystkie grudniowe weekendy.

Świąteczna linia autobusowa kursująca do Parku Handlowego Matarnia powstała z myślą o mieszkańcach Gdyni. Bilet ulgowy weekendowego przewoźnika wyniesie nas 2 zł, normalny 4 zł, rodzinny 10 zł. Wszystkie przejazdy dedykowanym autobusem są również objęte specjalną bożonarodzeniową promocją – każdy kupiony bilet to bon do restauracji IKEA na kawę i ciastko za symboliczną złotówkę. Bony mogą być również wymienione na obiady za 1 zł.

– Linia 809 uruchomiona została z myślą o komforcie i wygodzie klientów dojeżdżających do naszego parku z Gdyni. Jej wprowadzenie to nie tylko zaoszczędzony czas i pieniądze na przejazdach samochodowych, ale również możliwość odciążenia środowiska – mówi Katarzyna Kaczmarek, Marketing Manager Parku Handlowego Matarnia. – To nasz prezent przedświąteczny dla wszystkich klientów.

W Parku Handlowym Matarnia, jak co roku, klienci mogą skorzystać z oferty Jarmarku Świątecznego. Odwiedzający bożonarodzeniowe chatki znajdą w nich regionalne produkty spożywcze, ozdoby świetlne, a także dziecięce ubranka czy perfumy.

Przystanek końcowy linii 809 znajduje się przy sklepie Media Markt w PH Matarnia. Rozkład jazdy dostępny jest na stronie http://gryf.trasownik.net/start-809_20171201-1.html

Z Gdyni prosto do PH Matarnia – ruszyła weekendowa linia!
Oceń ten post

Polacane:

O Autorze

Mat. Redakcyjne

Magazyn Together - Rodzinna strona Trójmiasta

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany