Together Magazyn » Aktualności » Ferie zimowe z Futura przepełnione zabawą i edukacją

Ferie zimowe z Futura przepełnione zabawą i edukacją

Szusujemy z FUTURA Innovative Education na wspaniałe ferie wypełnione świetną zabawą z Ozobotami, przyjaznym robotem mBOT oraz zestawami Arduino.

Ferie zimowe to czas odpoczynku od codziennych obowiązków, ale także czas na rozwój pasji, którym możemy poświęcić więcej czasu. Zespół FUTURA Innovative Education zaprasza dzieci w wieku 8-13 lat do aktywnego uczestnictwa we wspólnych projektach rozwijających umiejętności informatyczne, matematyczne oraz plastyczne.

Jeśli Wasze dzieciaki interesują się robotyką i są miłośnikami nowinek technologicznych, lubią zajęcia kreatywne i chciałyby spędzić ferie tworząc, budując i programując w miłej i kreatywnej atmosferze, to zapraszamy do FUTURA InventSpace w Gdyni! Pod okiem naszych doświadczonych tutorów, dzieci będą zgłębiać tajniki robotyki, elektroniki, inżynierii budowlanej, fizyki, matematyki oraz plastyki. Uczymy wyłącznie poprzez zabawę, wykorzystując do tego sprzęt firmy Apple, narzędzia edukacyjne najwyższej jakości oraz indywidualnie dopasowany do możliwości i potrzeb studentów, materiał dydaktyczny opracowany przez nasz zespół w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych oraz Polsce.

Zajęcia prowadzone są w języku angielskim i polskim. Wszyscy nasi tutorzy są dwujęzyczni, posiadają doświadczenie praktyczne i zawodowe w danej dziedzinie nauczania a przede wszystkimi są osobami z pasją, chcący zarazić nią kolejne pokolenie innowatorów.

Nasze zajęcia rozwijają kompetencje twarde i miękkie 21go wieku, zgodne z rekomendacjami międzynarodowych organizacji odpowiedzialnych za kształtowanie programów edukacyjnych przygotowujących dzieci i młodzież do przyszłych wyzwań na rynku pracy.

W czasie ferii poprowadzimy następujące kursy:


JUNIORS ROBOTICS SPECIALIST
– zajęcia z robotem mBOT oraz mikroprocessorami Arduino rozwijające podstawowe kompetencje cyfrowe w zakresie robotyki i programowania

JUNIOR PROGRAMMER – zajęcia z wykorzystaniem robocików Ozobot oraz zestawami edukacyjnymi SamLabs rozwijające kompetencje w zakresie elektroniki, robotyki i programowania

Warsztaty odbędą się w dniach 11-15 luty 2019, w godzinach 8.30 – 15.30. Koszt udziału obejmującego zajęcia, lunch oraz opiekę tutora to 899 PLN od osoby. Zniżki obowiązują dla rodzeństwa.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy office@futura.tech lub telefoniczny 605 509 555.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.futura.tech oraz na naszym profilu www.facebook.com/futurainnovativeeducation
FUTURA Innovative Education jest platformą edukacyjną opartą na amerykańsko-brytyjskim programie edukacyjnym w zakresie technologii i life skills. Jest to projekt, który zapewnia dzieciom i młodzieży możliwość rozwijania kompetencji XXI wieku w przyjaznym, twórczym i otwartym otoczeniu.
Nasz zespół prowadzi kursy i mentoring w zakresie rozwijania umiejętności kodowania, sztuki cyfrowej, tworzenia i przedsiębiorczego myślenia. Organizujemy zajęcia pozalekcyjne, warsztaty weekendowe i obozy. Nasze warsztaty inspirują i pobudzają wyobraźnię, która jest źródłem nieograniczonych możliwości i pomysłów.

5/5 – (1 głosów)