Together Magazyn » Aktualności » Sand Valley – A może by tak… pograć w golfa?
Sand Valley pole golfowe

Sand Valley – A może by tak… pograć w golfa?

Myślisz, że golf to rozrywka tylko dla bogatych snobów? Jesteś w błędzie! Coraz więcej osób, nie tylko tych wyposażonych w gruby portfel, decyduje się na rozpoczęcie swojej przygody z tym fascynującym sportem. Jak się do tego zabrać? Najlepiej zarezerwować sobie dzień wolny i przyjechać z rodziną lub przyjaciółmi do Sand Valley. Tam przekonasz się, że golf to idealna propozycja aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu – dostępna dla wszystkich.

Sand Valley to mistrzowskie pole golfowe, które rozciąga się na ponad 80 hektarach malowniczego polskiego krajobrazu. Sklasyfikowane przez Golf World w TOP 200 jako jedno z najlepszych pól golfowych w Europie, w latach 2013-2014 stało się domem dla turnieju Lotos Polish Open (Pro Golf Tour). Nasz resort to 18-dołkowe pole golfowe par 72, 6-cio dołkowe pole akademii par 3, zadaszony driving range i duży treningowy obszar putting green.

Te nazwy nic ci nie mówią? To żaden problem! Zespół Sand Valley przygotował wyjątkową ofertę skierowaną do wszystkich tych, którzy dopiero myślą o rozpoczęciu swojej przygody z golfem. Pracownicy Sand Valley to grupa pasjonatów pragnących popularyzować ten, wciąż jeszcze uważany w Polsce za elitarny, sport. Dlatego właśnie stworzono tutaj Learn&Play Academy – jedyną w swoim rodzaju ofertę przygotowaną dla każdego, niezależnie od stopnia zaawansowania.

Nie musisz też martwić się o koszty – golf to sport tańszy, niż ci się wydaje! Wypożyczenie kijów kosztować cię będzie tylko 15 zł, tyle samo zapłacisz za piłki i wstęp na sześciodołkowe pole akademii. Jedna indywidualna, trwająca 50 minut lekcja „Golf intro” to koszt 50 zł, ale pamiętaj – w grupach zawsze jest taniej! Możesz więc skorzystać z profesjonalnych porad instruktora, a potem podjąć decyzję, czy golf to sport odpowiedni dla Ciebie i czy dasz się porwać pasji gry na świeżym powietrzu w niezapomnianej, zielonej scenerii.

A jeśli po aktywnie spędzonym dniu poczujesz głód, czeka na ciebie bogata kulinarna oferta restauracji Finka. Utrzymana w skandynawskim duchu, położona w sąsiedztwie polskiej wsi, zapewnia swoim gościom zawsze świeże składniki z lokalnych źródeł. W menu szczególną pozycję zajmują dania mięsne: możesz skosztować przepysznych burgerów lub zdecydować się na coś bardziej wykwintnego: pierś z kaczki, grillowanego łososia czy soczysty stek z polędwicy wołowej.
Nie zastanawiaj się więc, tylko odwiedź w najbliższy weekend Sand Valley – jedno z najlepszych pól golfowych w bliskim sąsiedztwie Trójmiasta. Moc sportowych wrażeń gwarantowana!

Oceń