Together Magazyn » Aktualności » Droga do marzeń na torze Porsche
PECSR DCD

Droga do marzeń na torze Porsche

Marzenia są po to, aby je realizować! Niebawem będzie to możliwe za kierownicą jednego z modeli legendarnej marki Porsche podczas wyjątkowych wydarzeń, na które zaprasza Porsche Centrum Sopot, przedstawiciel marki. Wielką motoryzacyjną przygodę na profesjonalnym torze wyścigowym Silesia już w maju rozpoczną młodzi uczestnicy Young Driver Experience oraz panie podczas kolejnej edycji Women’s Day, która odbędzie się we wrześniu.

30 maja na torze Silesia Ring w Kamieniu Śląskim sportowe oblicze motoryzacji będą mieli okazję poznać uczestnicy Young Driver Experience. Pomysłodawcą unikalnego szkolenia dla najmłodszych jest marka Porsche. Miejsce wydarzenia nie jest przypadkowe – długi na 3 636 metrów tor z 15 zakrętami zlokalizowany niedaleko Opola jest najbardziej profesjonalnym miejscem w kraju zabezpieczonym barierami energochłonnymi i pułapkami żwirowymi, wyposażonym w infrastrukturę o najwyższym standardzie w tym profesjonalne pomiary czasu firmy My Laps TagHeuer montowane w najbardziej prestiżowych miejscach na świecie.

Po torze i slalomem

Tym razem na płycie toru staną młodzi miłośnicy motoryzacji, którzy pod okiem doświadczonych szkoleniowców rozpoczną wielką przygodę pod znakiem czterech kółek.

Wartość projektu Porsche dla dzieci jest wartością spełnienia poniekąd swoich marzeń, gdzie jako dziecko można było oglądać markę Porsche tylko w telewizji bądź na plakatach reklamowych. Dając dziecku taką możliwość, gdzie może to auto dotknąć, poznać kilka modeli a co najważniejsze poprowadzić samemu jest to nie do opisania. A rodzic sam przeżywa emocję razem z dzieckiem przenosząc się do swojego dzieciństwa – opowiada Jarosław Prządka tata Jakuba, który brał udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Tych z pewnością nie zabraknie, ponieważ Porsche Centrum Sopot „oddaje w ręce” przyszłych kierowców klasyki Porsche. Wyzwaniem, jakie czeka na nich w modelach 718 i 911 będzie jazda po torze i po kręgu oraz slalom. Całość uzupełnią symulatory i wiele innych atrakcji, które zdaniem organizatora pozwolą najmłodszym poczuć adrenalinę, ale, co najważniejsze poznać bezpieczną perspektywę jazdy samochodem. Koszt udziału w Young Driver Experience wynosi 1000 zł brutto i obejmuje uczestnictwo dziecka wraz z obecnością jednego opiekuna z możliwością udziału osoby towarzyszącej w standardowej cenie 250 zł netto. Warunkiem uczestnictwa jest wzrost 140 cm lub ukończone 14 lat.

Tor wybacza błędy

To nie pierwszy raz, kiedy w grupie Lellek stawia na edukację. Wiedzą o tym panie, które miały okazję wziąć udział w specjalnie dla nich organizowanych edycjach autorskiego Porsche Women’s Day. Pytane podkreślają, że zyskując pewność za kierownicą jednocześnie spełniły marzenia o sportowej jeździe na poziomie, który zawstydza narzekających na panie za kierownicą panów.

– To szkolenie pozwala się zanurzyć w świecie koni mechanicznych po same uszy. Do dyspozycji pozostają bowiem najbardziej utytułowane, sportowe auta wszechczasów. Całość odbywa się na torze, który wybacza niemal wszystkie błędy więc mocą Porsche można się bawić bez najmniejszych obaw. I na koniec klucz programu: absolutnie świetny zespół bardzo sympatycznych panów, którzy uczą poskramiać te smoki czerpiąc z nich tylko to, co najlepsze. To szkolenie po prostu trzeba przeżyć – podkreśla uczestniczka Anna Nazarowicz.

Kolejna edycja wydarzenia w formule Porsche On Track odbędzie się 4 września 2021 na torze Silesii.  

– Droga do marzeń na torze Porsche jest możliwa, jeśli my zdecydujemy się ją realizować. Misją Lellek Group jest sprawić, aby motoryzacyjny sen się spełnił. Status legendy zobowiązuje, więc jako marka staramy się uczyć podnosząc kompetencje kierowców. Program i formuła obu szkoleń dopasowane są do oczekiwań uczestników – mogę zapewnić, że adrenaliny przy dźwięku silnika, czyli tego co najpiękniejsze w Porsche ani przez chwilę nie zabraknie. Panel zgłoszeniowy obu wydarzeń jest otwarty, wystarczy wysłać maila na adres karolina.golebiowska@lellek.com.pl, a ja chętnie opowiem o szczegółach – zaprasza Karolina Gołębiowska Manager ds. Marketingu i PR w Porsche Centrum Sopot.

Oceń