Together Magazyn » Aktualności » Zrelaksuj się w Aquarius Fitness & Wellness

Zrelaksuj się w Aquarius Fitness & Wellness

Aquarius Fitness & Wellness

Już od dawna wiadomo, że nic tak nie poprawia samopoczucia i nie sprzyja regeneracji organizmu, jak dbałość o dobrą kondycję fizyczną. O ile ćwiczenia we własnym zakresie są jak najbardziej korzystne, zdecydowanie lepiej zaufać profesjonalistom, którzy kompleksowo zatroszczą się o nasze zdrowie. Można skorzystać z ich usług w klubie Aquarius Fitness & Wellness.

Ponieważ każdy spośród nas ma odmienne wymagania i preferencje, potrzebujemy zindywidualizowanego planu treningowego, dopasowanego do naszych potrzeb i możliwości. Dzięki pomocy wykwalifikowanej kadry z klubu Aquarius Fitness & Wellness, można zadbać o własne zdrowie, samopoczucie i sylwetkę, realizując starannie dobrany plan treningowy.

Oferta klubu Aquarius Fitness & Wellness obejmuje duży wybór zajęć fitness dla osób w każdym wieku i o różnym poziomie zaangażowania w cykl treningowy. Z pewnością urozmaiceniem oferty jest możliwość skorzystania z relaksującej sauny fińskiej, parowej oraz masażu.

sauna

Dbając o zaspokojenie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów, klub Aquarius Fitness & Wellness oferuje możliwość skorzystania z najlepszego sprzętu renomowanej firmy TECHNOGYM, wyróżnionej między innymi przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski. Doskonałe wyposażenie klubu i opieka profesjonalnej kadry zapewniają realizację każdego planu treningowego na najwyższym poziomie, a przede wszystkim – mnóstwo satysfakcji i radości na co dzień. 

silownia2

Nic nie przynosi tyle zysku, co inwestycja we własne zdrowie i kondycję psychofizyczną. W takich kategoriach należy pojmować regularne treningi siłowe czy fitness. Stawiając sobie realne cele do osiągnięcia, zmierzamy ku lepszemu samopoczuciu. Takie założenia można zrealizować w klubie Aquarius Fitness & Wellness. Jego atutem jest także dogodne położenie, klimatyzacja oraz elastyczne godziny pracy (przez 7 dni w tygodniu), dostosowane do potrzeb i preferencji klientów. 

indoor cycling

Aquarius Fitness & Wellness
ul. Noskowskiego 17B, 80–170 Gdańsk
Godziny otwarcia:
pon.-pt.: 7.00–22.00
sob.: 8.00–18.00
nd.: 9.00–15.00
tel. 601 691 061
tel. 58 342 22 22
e-mail: biuro@aquarius.eu.com

Oceń