Together Magazyn » Aktualności » DISNEYLAND – MARZENIA W ZASIĘGU REKI

DISNEYLAND – MARZENIA W ZASIĘGU REKI

Zapytaliśmy dzieci o ich największe marzenie. Jaka odpowiedź padała najczęściej? Wycieczka do Disneylandu! Czemu nie sprawić więc im radości i nie zorganizować wyjazdu do Paryża?

W czym tkwi wyjątkowość Disneylandu?

Disney wniósł magię w dzieciństwo ogromnego grona osób na całym świecie. Wytwórnia istnieje nieprzerwanie od 93 lat. Choć pierwsi widzowie „Śpiącej Królewny” już dawno zdążyli dorosnąć, nadal mają sentyment do tej animacji. To właśnie na tych emocjach bazuje Disneyland. Kluczem do sukcesu stały się rozbudzone wspomnienia, wywołane przez pobyt wśród pieczołowicie otworzonej scenografii i znajomych bohaterów. Disneyland jest jedynym w swoim rodzaju pośrednikiem między światem baśni a rzeczywistością. Czy gdziekolwiek indziej można zjeść obiad w towarzystwie Kopciuszka albo przelecieć się na czarodziejskim dywanie? To jak sen na jawie. Potrafi on pochłonąć do tego stopnia, że wszystkie sprawy, które dotąd zaprzątały nam głowę schodzą na drugi plan.

Tanie bilety do Disneylandu – czy to możliwe?

Disneyland jest nie tylko rajem na ziemi, ale i sprawnie działającą komercyjną maszyną. Bilety, parking, jedzenie, pamiątki – wszystko kosztuje. Na szczęście istnieją metody na to, by ograniczyć niepotrzebne wydatki. Z całkowitą pewnością nie opłaca się kupować biletu w kasie parku. Chyba że mamy ochotę na rozpoczęcie wycieczki do Disneylandu od długiej kolejki. Wejściówki w znacznie atrakcyjniejszych cenach dostępne są na portalach, takich jak Parkmania.pl
Rezerwacji dokonujemy online, więc nie ma mowy o żadnych kolejkach do kas. Zakupiony bilet należy wydrukować i pokazać przed wejściem. Bilety ważne przez kilka dni wymienia się natomiast na wejściówki w specjalnym biletomacie przed bramą. Parkmania.pl jest też unikalną bazą wiedzy na temat parków rozrywki. Przed wyjazdem warto więc dokładnie zapoznać się z umieszczonymi na jej łamach informacjami o Disneylandzie. Dzięki temu dowiemy się, gdzie tanio zjeść oraz jakie atrakcje są dodatkowo płatne. Zawsze możemy też liczyć na pomoc ze strony obsługi portalu. Pracownicy Parkmanii znają parki rozrywki jak mało kto. Ich rady naprawdę bywają bezcenne. To jeden z wielu powodów, dzięki którym portal cieszy się zaufaniem dziesiątek tysięcy klientów. 

Disneyland dla małych i dużych

W Disneylandzie metryka nie ma najmniejszego znaczenia. Wśród odwiedzających znajdują się ludzie w każdym wieku. Najmłodsi są zachwyceni możliwością spotkania ze swoimi ulubionymi bohaterami. To z myślą o nich stworzono też krainę fantazji (Fantasyland). Zwiedzimy tam zamek Śpiącej Królewny, poszybujemy w górę wraz ze słonikiem Dumbo a filiżanki Kapelusznika z filmu „Alicja w Krainie Czarów” zakręcą nam w głowie. Nieco starsze dzieci z pewnością ustawią się w kolejce do któregoś z rollercoasterów. Żaden z nich nie jest wyłącznie zwykłą kolejką górską. Oprócz stromych zjazdów i podjazdów znajdziemy tam liczne nawiązania do filmów i animacji Disneya, które nadają przejażdżce klimat niesamowitej przygody. Czy czujecie się już na nią gotowi? Nie zwlekajcie więc ani chwili dłużej. Letnie promocje w Parkmanii nie będą trwać wiecznie.

Oceń