Botki, to taki typ obuwia, które spokojnie możemy nosić przez w zasadzie cały rok. Nie ma znaczenia, jaka jest pogoda, ponieważ botki jesteśmy w stanie wybrać adekwatnie do naszych potrzeb. Warto jednak zastanowić się, jaki trend będzie najlepszy, jeśli mowa o założeniu najbardziej modnych i eleganckich botków. Poniższy artykuł w znaczącym stopniu przybliży tę kwestię.

Botki ażurowe – hit czy jednak nie?

Zdecydowanie jednym z najpopularniejszych trendów modowych, jeśli mowa o obuwiu, są botki ażurowe. Sprawdzają się one rewelacyjnie, niezależnie od tego jaką porę roku mamy. Tym samym, są one też idealne na zimę, jeśli przemieszczamy się autem, wybieramy się na shopping do galerii czy do pracy w biurze. Botki ażurowe doskonale komponują się z praktycznie każdą stylizacją, nadając jej unikalnego charakteru.

A może – tradycyjnie?

Botki ażurowe, mimo że pięknie się prezentują, że doskonale wyglądają, mogą jednak uchodzić za takie, które postrzegane będą jako nieco ekstrawaganckie. Ważne jest zatem to, aby dość umiejętnie łączyć ze sobą pewne elementy stroju w taki sposób, aby nasze botki ażurowe nie wydawały się nam zbyt ekstrawaganckie. Dobrze jest zatem wiedzieć, na co w sposób szczególny musimy zwrócić uwagę, jeśli mowa o doborze dodatków do naszych botków. Podstawą, jest oczywiście utrzymanie naszej stylizacji w odpowiednim kolorze. Jeśli zarówno nasze botki ażurowe, jak i reszta naszego stroju, będą wyglądały na spójne, wrażenie ekstrawagancji zejdzie na dalszy plan. Botki ażurowe kupisz tutaj https://lamoda.pl/katalog/tag-botki-azurowe

botki-azurowe

Jaki fason wybrać?

Jest to ważne pytanie, ponieważ botki nieumiejętnie dobrane mogą skracać naszą sylwetkę. Dotyczy to zwłaszcza osób o niższym lub przeciętnym wzroście. Jeśli w naszej garderobie przeważają obcisłe spodnie, wtedy idealnym zakupem będą botki za kostkę z szeroką cholewką. Wszystko oczywiście zależne jest od naszych upodobań, jeśli mowa o noszonych przez nas butach. Podobnie rzecz się ma, jeśli chodzi o wybór tego, czy nasze botki będą na wysokim obcasie, czy raczej będą one płaskie. Wszystko jest tutaj bardzo indywidualną kwestią. Wiele też zależy od tego, jaką stylizację chcemy uzupełnić o nasze botki. Wówczas także wedle niej będziemy dobierali pozostałe elementy naszej stylizacji.

Dlaczego wybór botków jest tak ważny?

Botki czy w ogóle – buty, są bardzo ważnym elementem naszej stylizacji. Dlatego też odpowiednie dobranie ich, będzie miało tutaj niebagatelne znaczenie. Musimy dokładnie wiedzieć, co chcemy osiągnąć poprzez naszą stylizację i na co powinniśmy tym samym zwrócić uwagę. Wybór odpowiednich botków, będzie tutaj zdecydowanie kluczowy, jeśli mowa o skomponowaniu odpowiedniej stylizacji. Możemy zdecydować się na botki ażurowe, jak również na te bardziej tradycyjne. Jeśli chodzi o ich kolor, to nie ma on większego znaczenia. Jeśli tylko my się w nim dobrze czujemy i jeśli tylko kolor botków pasuje do naszej stylizacji, nie powinniśmy się za bardzo ograniczać w kwestii odpowiedniego wyboru koloru.

O Autorze

Mat. Redakcyjne

Magazyn Together - Rodzinna strona Trójmiasta

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany