Together Magazyn » Aktualności » „Bajki i dobranocki” – koncert familijny w Filharmonii Bałtyckiej

„Bajki i dobranocki” – koncert familijny w Filharmonii Bałtyckiej

 

W niedzielę 31 maja 2015 roku w budynku Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku odbył się wyjątkowy koncert. Zaprezentowano najbardziej popularne utwory, które zarówno dzieci, jak i ich rodzice znają z czołówek bajek oraz cyklicznych programów dla najmłodszych.

Widowni szczególnie podobały się piosenki z dobranocek – uwielbianych przez najmłodszych i wspominanych z uśmiechem na twarzy przez rodziców. W repertuarze znalazły się melodie rozpoczynające między innymi takie bajki jak: Smerfy, Strażak Sam, Ulica Sezamkowa, Gumisie, Wilk i Zając, Listonosz Pat, Bob Budowniczy i Pszczółka. Utwory wykonała znana polska aktorka – Anna Dereszowska, która spotkanie także poprowadziła.

Koncert był nie tylko doskonałą okazją do rodzinnego świętowania Dnia Dziecka, ale dał także młodszej części publiczności możliwość odwiedzenia budynku Polskiej Filharmonii Bałtyckiej. Uczestnictwo w koncercie na dużej, profesjonalnej scenie z pewnością zapadnie w pamięć większej części publiczności i mamy nadzieję, że przyczyni się do częstszego odwiedzania tego miejsca w przyszłości.

Oceń