Together Magazyn » Sport » Oficialne otwarcie Aquapark Sopot w lany poniedziałek!

Oficialne otwarcie Aquapark Sopot w lany poniedziałek!

Aquapark Sopot już otwarty. Bajkowe baseny, nowoczesne Aquapark SPA i nowe menu w restauracji

Już od dziś (1 kwietnia) można skorzystać z oferty odnowionego Aquapark Sopot. Zarówno hala basenowa jak i Aquapark SPA zostały przygotowane by sprostać najbardziej wymagającym klientom. Uroczyste otwarcie odbędzie się zaś w świąteczny poniedziałek (6 kwietnia), podczas którego organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla małych i dużych. W ten dzień zostanie także rozwiązany konkurs plastyczny oraz zostanie otwarta wystawa pokonkursowa.

O tym jak zmienia się dla swoich klientów Aquapark Sopot opowiada Prezes Zarządu Michał Barczak.

Przez ostatnie półtora miesiąca Aquapark był niedostępny dla klientów. Co się w tym czasie zmieniło?

Cały czas pracujemy nad podwyższeniem standardów w naszej ofercie. Zmieniamy się na lepsze dla naszych klientów. Krótko po zamknięciu hal basenowych uruchomiliśmy nową stronę internetową, aby w przystępny i nowoczesny sposób każdy mógł zapoznać się z pełną ofertą Aquapark Sopot. Nasza propozycja jest bardzo szeroka, to nie tylko baseny czy AquaSPA, ale także bowling, który funkcjonował bez przerwy, oraz Restauracja, która zmieniła swój profil z klubu stricte sportowego, na miejsce przyjazne imprezom firmowym oraz większym uroczystościom rodzinnym.

W marcu odnowiliśmy hale basenowe oraz strefę Spa. Wierzymy, że zaprezentowane wnętrze zachwyci naszych klientów, którzy jeszcze chętniej będą spędzali u nas swój czas.

Na czym polegały prace na terenie hal basenowych?

Odświeżono niecki basenowe, modernizacji uległy systemy zabezpieczeń i monitoringu bezpieczeństwa na terenie hal basenowych. Uatrakcyjniono wygląd hal basenowych. W głównym basenie pojawiła się nowa, rodzinna zjeżdżalnia, przygotowane tak by dzieci mogły korzystać z niej wspólnie z rodzicami. W tym samym basenie została zlikwidowana jedna z wysp, co zwiększyło powierzchnię dostępną dla pływaków.

Baseny i brodziki dla najmłodszych dzieci zostały dodatkowo oświetlone, by zwiększyć komfort korzystających z nich rodzin z dziećmi. Odświeżone zostały dwie duże zjeżdżalnie oraz rwąca rzeka.

Zainstalowano nowe oświetlenia, zmieniające barwę nadające całemu wnętrzu bajkowy, zgoła fantastyczny klimat. Szatnie i przebieralnie zyskały nowe posadzki, zwiększono dbałość o higienę sterylność tych pomieszczeń.

Co ważne zainwestowaliśmy, również w jakość wody. Tym samym pływanie w basenach to już prawdziwa przyjemność i odczuwalny komfort.

Czy równie imponującą metamorfozę przeszła strefa spa?

Nasze Aquapark SPA zmieniło swój profil. Odeszliśmy od tajskich rytuałów i masażu, a postawiliśmy na polska markę kosmetyków z soli bocheńskiej. Linia kosmetyków „Salco au Naturel” została stworzona na potrzeby pielęgnacji ciała w domu i profesjonalnych gabinetach kosmetycznych i SPA. Po za klasycznym podejściem do masażu oferujemy też zabiegi specjalistyczne. Nowością jest również to, że wykorzystywane przez nas kosmetyki będzie można u nas nabyć.

I wszystko to zostanie udostępnione 1 kwietnia, ale oficjalne otwarcie nastąpi w „lany poniedziałek”, skąd taka decyzja.

Tak, już dziś , 1 kwietnia będzie można poznać nasz obiekt „od nowa”. Zdajemy sobie sprawę, że potrzeba kilku dni aby przetestować wszystkie nowe rozwiązania, sprawdzić je na „pracującym” obiekcie. Dlatego decyzja z uroczystym otwarciem dopiero 6 kwietnia. Na ten dzień przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla naszych gości tj. pokazy szczudlarzy, wielkie bańki mydlane, teatrzyk i animacje dla najmłodszych, odkrywanie tajników zdrowego odżywiania z Instytutem Eligo, czy konkursową wystawę „Moje Wodne Przygody” z pracami dzieci z całego woj. pomorskiego.

Już dziś rezerwujecie czas w „lany” poniedziałek z całymi rodzinami. Każdy kto przyjedzie tego dnia do Aquaparku Sopot z pisanką wielkanocną otrzyma prezent.

Zapraszamy serdecznie do Aquaparku Sopot!

Oceń