Together Magazyn » Aktualności » Ada Dadci-Smoliniec

Ada Dadci-Smoliniec

Ada Dadci-Smoliniec gdańszczanka, polska judoczka, mistrzyni Europy i olimpijka z Aten. Założycielka UKS ADA JUDO FUN, szkoły judo, która powstała z miłości do sportu i Z miłości do dzieci. Gdzie sportsmenka najchętniej spędza czas? Przeczytajcie!

Z dzieckiem

Jesteśmy bardzo aktywną rodziną, która bardzo dużo czasu spędzam w ruchu. Każdą wolną chwilę staramy się zorganizować, tak aby być razem. Miejsca, w których najczęściej można nas spotkać to m.in. Skate Park przy Ergo Arenie. Możemy tam pojeździć na rolkach, hulajnogach czy na rowerach. A jeśli tylko nam się to znudzi, mamy do przejścia zaledwie kilka kroków, aby znaleźć się na jelitkowskiej plaży.

Drugim naszym rodzinnym azylem są Oliwskie Lasy. Od urodzenia mieszkam w Oliwie, a wciąż odkrywam piękno tego miejsca na nowo. Dzieci mogą się tu swobodnie „wyszaleć”, a ja relaksuję się wśród zieleni drzew.

We dwójkę

Przyznaję, że na randki z mężem mamy mało czasu, poza tym lubimy otaczać się trójką naszych dzieci. Jeżeli mamy gdzieś wyskoczyć i porozmawiać, a przy okazji zjeść coś dobrego, to będą to na pewno Oliwskie Pobite Gary.

Ze znajomymi

Miejsce, w których spotykam się z przyjaciółmi, zależą od okoliczności i naszego pomysłu na wspólne spędzenie czasu. Ostatnio odkryłam bardzo klimatyczne miejsce na terenie Garnizonu, nazywa się Kafeteria „Sztuka Wyboru”. Otoczenie książek i smak pysznej kawy sprzyjają ciekawym rozmowom i tu chętnie spotykam się również z moimi przyjaciółmi.

Oceń