Together Magazyn » Aktualności » Bal charytatywny na rzecz Domu Hospicyjnego Caritas

Bal charytatywny na rzecz Domu Hospicyjnego Caritas

fot. Bal charytatywny na rzecz Domu Hospicyjnego Caritas

Bale charytatywne na rzecz Domu Hospicyjnego Caritas im. św. Józefa w Sopocie odbywają się od 2013 roku. Jest to wydarzenie niezwykłe nie tylko ze względu na cel, jakim jest wsparcie działalności tej placówki hospicyjnej, która istnieje już 12 rok, obejmując swoją codzienną opieką 25 osób w terminalnym stanie choroby nowotworowej. Jest to również okazja do zobaczenia, jak wiele osób jednoczy się, by wspólnymi siłami zrobić coś dobrego dla drugiego człowieka.

Miejsce, do którego zapraszamy Państwa w tym roku również nie jest wybrane przypadkowo, gdyż Bal odbędzie się w jednym z najbardziej cenionych i znanych budynków kojarzonych z tym pięknym miastem jakim jest Sopot, a mianowicie w hotelu Sofitel Grand Sopot.

Jak na prawdziwy bal przystało – będzie elegancko i bajecznie.

Motywem przewodnim tegorocznego Balu Charytatywnego będzie biżuteria czyli to, co przyciąga spojrzenie każdej kobiety, jak i niejednego mężczyzny.

Do pomagania włączyła się również marka APART, która jest jedną z najbardziej znanych i cenionych firm związanych z tą branżą. Ponadto partnerem w tej edycji Balu jest Centrum Handlowe Klif oraz Grupa Print Graphics.

Nadchodzący Bal swoim patronatem objęli: Arcybiskup Metropolita Gdański Sławoj Leszek Głódź, Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk, Prezydent Miasta Sopotu Jacek Karnowski.
Gościem Honorowym jest Katarzyna Sokołowska – reżyser i choreograf pokazów mody, juror w programie „Top Model”.

Bal poprowadzi Mateusz Hładki – dziennikarz programu „Dzień Dobry TVN”.

Szampańską zabawę przy muzyce na żywo zapewni nam zespół Remaband.

Podczas Balu goście będą mieli okazję wesprzeć placówkę Domu Hospicyjnego Caritas im. św. Józefa poprzez udział w licytacji przedmiotów, które otrzymaliśmy od darczyńców. Do tej grupy należą m.in. artyści, sportowcy oraz inne znane postacie.

Mamy nadzieję, że nikogo z Państwa nie zabraknie na tym Balu, który na stałe wpisuje się już w kalendarium sopockich wydarzeń.

Oceń