Together Magazyn » Więcej » Wyjazd » Wypoczynek na Mazurach: Odkryj Klekotki SPA & Resort
klekotki spa godkowo

Wypoczynek na Mazurach: Odkryj Klekotki SPA & Resort

Klekotki SPA & Resort to prawdziwy klejnot na mapie polskich ośrodków SPA i wellness. Położony w malowniczej scenerii Warmii, z dala od miejskiego zgiełku, oferuje swoim gościom niezapomniane chwile relaksu i odprężenia.

Klekotki SPA & Resort otoczone jest starymi lasami i dziewiczą przyrodą, dzięki czemu oferuje gościom niepowtarzalne doświadczenia. Kompleks składa się z odrestaurowanych obiektów, wśród których znajdziemy stary młyn. Wnętrza pokoi zaskakują różnorodnością, a dla miłośników natury, niedawno oddano do użytku indywidualne domki, z dużymi oknami na zieleń i otaczającą przyrodę. Klekotki to miejsce, które koi zmysły i jest idealne na wakacyjny urlop, spotkanie z przyjaciółmi, biznesową konferencję czy samotny wypoczynek.

Zobacz więcej: https://www.klekotki.com.pl/pl/sento-spa/

Pakiety dostępne w Klekotkach

Harmonia – weekendowy pakiet dla dwojga

Pierwszy z pakietów, „Harmonia”, to propozycja idealna na romantyczny weekend we dwoje. Obejmuje 2 noce ze śniadaniami oraz dostęp do strefy fitness, sauny suchej i parowej, relaksacyjny masaż i sezonowy zabieg na twarz. Goście mogą skorzystać z bogatej oferty zabiegów SPA, które pomogą odnaleźć harmonię i wewnętrzny spokój. To rozwiązanie idealne by w krótkim czasie „naładować baterie”, zregenerować się i odpocząć od codziennych stresów, w komfortowych i zacisznych warunkach.

Weekendowy pakiet dla dwojga

Kolejna propozycja to „Weekendowy pakiet dla dwojga”. Stanowi on doskonałą propozycję dla par i małżeństw. W ramach pakietu pobytowego, SPA zapewnia dostęp do saun i strefy fitness, masaż oraz 2 zabiegi do wyboru: Furako, Fitosauna.

Pakiet dla dwojga w SPA to doskonały pomysł, który łączy w sobie relaks, odprężenie i romantyczne chwile. To nie tylko okazja do skorzystania z luksusowych zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych, ale przede wszystkim do spędzenia wspólnego, intymnego czasu, który uatrakcyjnią posiłki przy muzyce oraz kominku. Na miejscu można także udać się na piesze wędrówki, obserwować gwiazdy lub zrobić ognisko, pośród mazurskiej przyrody. Wspólne doświadczenia, jakie niesie ze sobą pobyt w SPA na Mazurach, pozwalają na stworzenie wspomnień, które zostaną z nami na długo.

3-dniowy pakiet kobiecy

Na koniec, „3-dniowy pakiet kobiecy”, będący propozycją stworzoną z myślą o kobietach, które chcą spędzić czas we własnym gronie. Pakiet ten oferuje szereg zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych, które pomogą odzyskać równowagę i wewnętrzny spokój. 3-dniowy pakiet SPA stanowi świetną okazję by na chwilę oderwać się od obowiązków, nadrobić przyjacielskie zaległości i pobudzić wszystkie zmysły.

Klekotki SPA & Resort to miejsce, gdzie natura jest na wyciągnięcie ręki, a sezonowe składniki, z których korzysta kuchnia, gwarantują niezapomniane doznania kulinarne. Sielska atmosfera pomaga odnaleźć spokój, odprężenie i relaks. Jeśli to jest to, czego potrzebujesz, nie szukaj innych miejsc – wypocznij na Mazurach.

5/5 – (2 głosów)