Wybór właściwego prezentu na Dzień Babci i Dziadka może być nie lada wyzwaniem. W szczególności jeśli chcesz podarować im coś wyjątkowego, co spowoduje wzruszenia i wywoła uśmiechy na ich twarzach. Dobrym pomysłem, aby to się udało, jest sprezentowanie najbliższym fotoprezentów. fotoksiążka, fotokalendarz czy wydruki formatowe to tylko niektóre z propozycji. Zajrzyj do tego artykułu, aby znaleźć inspirujące pomysły na prezenty na Dzień Babci i Dziadka.

Fotoksiążka – prezent na Dzień Babci i Dziadka

Fotoksiążkę możesz z łatwością dopasować do tej jakże wyjątkowej okazji. Prezent na Dzień Babci i Dziadka powinien być szlachetny i jednocześnie elegancki. Z łatwością stworzysz taką CEWE Fotoksiążkę, która spełnia te wymagania. Pomogą Ci w tym pięknie wykończone okładki czy uszlachetnienia, które pozwalają na zastosowanie wytłoczeń i srebrnych lub złotych wykończeń napisów.

Stworzenie CEWE Fotoksiążki jest niezwykle proste, stąd bez najmniejszego problemu przygotujesz ją jako prezent dla Babci i Dziadka. Prosty w obsłudze kreator online czy równie intuicyjna aplikacja CEWE Fotoświat pozwalają na stworzenie wymarzonej publikacji każdemu – nawet początkującym. Już przy pierwszym spotkaniu z tym oprogramowaniem z łatwością poradzisz sobie z realizacją każdego pomysłu. Dzięki temu masz pewność, że album przygotowywany dla Babci i Dziadka będzie spełniał zarówno Twoje, jak i ich oczekiwania.

Realizacja CEWE Fotoksiążki pozwala na wykorzystanie ulubionych zdjęć Babci i Dziadka. Możesz opowiedzieć o łączących ich uczuciach lub zgromadzić ich wspólne zdjęcia z wnuczętami oraz dziećmi. Poza piękną publikacją podarujesz im swój czas, który poświęcisz na przygotowanie CEWE Fotoksiążki.

Kalendarze z własnymi zdjęciami – praktyczny prezent na Dzień Babci i Dziadka

Fotokalendarz to przykład prezentu na Dzień Babci i Dziadka, który łączy estetyką z praktycznym zastosowaniem. Kalendarz z własnymi zdjęciami to dobry pomysł na prezent z tej okazji, w szczególności, że to święto przypada na początek roku (pamiętaj, że taki kalendarz możesz mimo to rozpocząć od dowolnego miesiąca roku). Dzięki niemu Babcia i Dziadek nigdy nie zapomną o ważnych datach. Wykorzystaj napisy dostępne w kreatorze fotokalendarzy, aby zanotować ważne daty – urodziny wnucząt i dzieci, rocznice ślubów czy imieniny ich przyjaciół.

Jeżeli Twoi Dziadkowie mają wiele zajęć i pasji, w których realizują się na emeryturze, to możesz przygotować dla nich terminarz z własnymi fotografiami. Taki prezent na Dzień Babci i Dziadka będzie nie tylko praktyczny, ale również bardzo estetyczny. Terminarze drukowane są na wysokiej jakości materiałach, przy zachowaniu doskonałych technik druku. To pozwala na stworzenie pięknie prezentującego się produktu, który będzie świetnie prezentować się w każdym pomieszczeniu. W szczególności przyda się w kuchni.

Fotoplakaty i fotoobrazy na Dzień Babci i Dziadka

Podaruj swoim najbliższym coś, co wypełni ich wnętrze niebywałą atmosferą. Dzięki wydrukom wielkoformatowym możesz podarować ich ulubione zdjęcie w naprawdę wyjątkowej formie. Fotoobrazy i fotoplakaty możesz dostosować do różnego rodzaju wnętrz. W szerokiej ofercie znajdziesz produkty, które sprawdzą się świetnie w salonie, kuchni, przedpokoju czy nawet łazience.

Projektując foto plakaty i fotoobrazy możesz wybierać dowolne zdjęcia. Jeżeli nie możesz zdecydować się na jeden obraz i masz kilka, które wydaje Ci się, że spodobają się na ścianie Babci i Dziadkowi, to możesz wybrać opcje łączące w sobie kilka kadrów. Do takich wariantów należą fotokolaże czy zdjęcia wieloczęściowe. Ten pierwszy rodzaj stanowi jedną powierzchnię, która łączy w sobie kilka kadrów. Druga z wymienionych wyżej opcji to po prostu kilka wydruków, które można rozwiesić na ścianie w formie intrygującej kompozycji.

Do bardziej klasycznego wnętrza świetnie nadają się fotoobrazy drukowane na drewnie bądź na płótnie. Doskonale uzupełnią eleganckie pomieszczenia Babci i Dziadka, którzy mają styl i klasę. Wybierz ich ulubione fotografię, aby codziennie mogli wracać do najpiękniejszych wspomnień. 

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany