Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Wieczór we dwoje, który rozpali wasze zmysły
piknik we dwoje

Wieczór we dwoje, który rozpali wasze zmysły

Ważnym aspektem udanego związku jest spędzanie czasu we dwoje i bynajmniej nie chodzi tu o wspólne wypełnianie domowych obowiązków, choć oczywiście tego też nie da się uniknąć. Aby budować bliskość warto jednak wśród codziennej rutyny znaleźć czas kiedy skupimy się na sobie nawzajem. Aby do związku nie wkradła się rutyna, dobrym pomysłem jest zaplanowanie wspólnych wieczorów, kiedy możemy próbować różnych rzeczy. Niektóre z nich mogą być doskonałym wstępem do wspólnych chwil sypialni.

Nietypowa kolacja

Kolacja przy świecach jako romantyczny wstęp do wspólnego wieczoru? Dla wielu osób brzmi to dość banalnie. Nie da się jednak ukryć, że jedzenie jest niezwykle zmysłowym doznaniem. Zamiast standardowego wyjścia do restauracji można zaaranżować kolację dla dwojga w zupełnie inny sposób. Przygotowanie przekąsek i nakarmienie nimi partnera, który ma zawiązane oczy, próbowanie nowych smaków, jedzenie palcami lub zlizywanie różnych przysmaków z ciała drugiej osoby na pewno podgrzeją atmosferę. Jeszcze innym ciekawym pomysłem jest kolacja w ciemności, która czasem pojawia się w ofercie niektórych restauracji. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by zorganizować ją we własnym domu.

Zabawy tylko dla dorosłych

Nawet w sprawach łóżkowych nie musimy być zawsze śmiertelnie poważni. Warto czasem popuścić wodze fantazji i powygłupiać się wspólnie. Mogą to być przebieranki, zabawa w odgrywanie różnych ról czy realizowanie fantazji partnerów. Im większy mamy do siebie dystans w tego typu sprawach, tym lepiej będziemy się bawić, a świadomość, że chwile te dzielimy tylko z ukochaną osobą, bardzo zbliża. Doskonałą rozrywką mogą też być gry erotyczne, w których mamy do wykonania pewne zadania. Można również sięgnąć po przeróżne, erotyczne gadżety, takie jak wibratory, kulki gejszy czy fleshlight dla mężczyzn.

Zmysłowy masaż

Wspólne chwile mogą być nie tylko podniecające, ale też relaksujące. Nie masz czasu ani pieniędzy, by regularnie chodzić do salonu masażu? Nic straconego. Można poprosić o to partnera, a następnie odwdzięczyć się tym samym. Nawet jeśli nie macie umiejętności profesjonalnych masażystów, taka sesja będzie świetnym sposobem na odprężenie, a może nawet wstępem do czegoś więcej.

Wspólna kąpiel

Ciepła, aromatyczna kąpiel na koniec dnia, to cudowny sposób na relaks. A gdyby tak skorzystać z niej we dwoje? Możecie przygasić światła, zapalić świece i użyć pachnących olejków. Może nawet skusicie się na lampkę szampana? Po takim odprężającym wieczorze na pewno szybko zapragniecie wskoczyć do łóżka. Niekoniecznie po to, by od razu zasnąć.

To tylko przykłady pomysłów na wspólny wieczór, który rozpali wasze zmysły i pomoże budować intymną więź. Warto wykazać się odrobiną kreatywności i poszukać jeszcze innych opcji. Ogranicza was tylko własna fantazja. Bo tak naprawdę nie chodzi wcale o to, co będziecie robić, ale by spędzić ten czas razem.

5/5 – (1 głosów)