Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Wakacje 2021 z dziećmi na Mazurach?
Obrasz

Wakacje 2021 z dziećmi na Mazurach?

Wakacje coraz bliżej, zatem nadeszła pora, aby je zacząć planować. Wielu Polaków decyduje się, na wyjazdy za granicę zapominając przy tym o atutach naszego kraju. Podczas podróżowania z dziećmi warto postawić przede wszystkim na komfort. Samoloty są wygodnym środkiem transportu, jednak trzeba liczyć się z godzinami spędzonymi na lotnisku. Mazury są zdecydowanie bliższym celem, co sprawia, że podróż minie szybciej.

Mazury cud natury

Ale czy tylko natury? Wielu z nas kojarzy mazury z jeziorami, wycieczkami na łodziach, czy też spokojnym wiejskim klimatem. Oczywiście cisza i spokój towarzysząca temu miejscu jest bardzo dużym atutem. Wypoczynek ma być przede wszystkim kojący i przynieść nam relaks po ciężkiej pracy, a naszym pociechom po wyczerpującym roku szkolnym. Giżycko otoczone jest jeziorami Kisajno i Niegocin. Polska stolica żeglarstwa zapewnia nam liczne rejsy, podczas których możemy podziwiać piękne krajobrazy. Osoby lubiące aktywny wypoczynek mają tutaj wiele możliwości. Wycieczka rowerowa, czy też wypad do pobliskiej stadniny to jedne z wielu możliwości. Ogranicza nas tak naprawdę tylko kreatywność, a wycieczki zdecydowanie dostarczą dzieciom niezapomnianych wspomnień.

Nie tylko aktywny wypoczynek

Wakacje to nie tylko czas tworzenia niezapomnianych wspomnień. Chcemy przede wszystkim oderwać się od problemów dnia codziennego i zrelaksować. Warto wybrać hotel, który oferuje zarówno atrakcje dla dzieci, jak i posiada ofertę dla dorosłych. Hotel St. Bruno (HotelStbruno.pl). W swojej ofercie posiada między innymi bawialnie, strefę brodzikową na basenie oraz plac zabaw. W każdą sobotę odbywają się animacje, podczas których dziecko ma zapewnioną opiekę. W tym czasie rodzice mogą udać się do hotelowego spa lub na basen, który nada się także do spędzenia czasu całą rodziną. Posiada on między innymi hydromasaż, wodospad i bicze wodne. Dla zwolenników ciepłej wody przygotowane zostały niecki, a co najważniejsze strefa ta jest zadaszona, co pozwala na użytkowanie przy każdej pogodzie. Oprócz tego restauracja dostarcza dania do pokoju. To wygodna opcja i pozwala na pełną swobodę w czasie celebrowania rodzinnych posiłków.

Powrót do przeszłości

Zapewne ze swoich młodych lat pamiętasz zabawy podwórkowe. A może by tak pokazać swoim dzieciom jedną z nich? Gra w kulę sprawdzi się idealnie przy grillu. Nie potrzeba tu specjalnych umiejętności czy kondycji- w zupełności wystarczą chęci i drużyna. Możesz grać tylko ze swoimi bliskimi lub zawiązać nowe znajomości i zorganizować pojedynek między rodzinami. Potem możecie wspólnie wybrać się na kręgle czy do klubu i tworzyć niezapomniane wspomnienia. Znajdzie się też coś w sam raz dla miłośników historii. Hotel oferuje zwiedzanie zamku z przewodnikiem. Krzyżacka budowla pierwotnie pełniła funkcję renesansowej rezydencji książąt, a następnie zamieniła się w Twierdzę Boyen. Taka wycieczka z pewnością zaciekawi każdego, a może nawet zakorzeni u Twojego dziecka zamiłowanie do historii?

Hotel St. Bruno z Giżycka posiada ofertę dla dzieci gdzie już teraz możesz rezerwować pobyt na wakacje 2021 – zerknij na stronę https://www.hotelstbruno.pl/dla-relaksu/dla-dzieci

Oceń