Together Magazyn » Styl życia » Magazyn Together patronem medialnym akcji „Ambasadorzy KidsTavel”

Magazyn Together patronem medialnym akcji „Ambasadorzy KidsTavel”

Z przyjemnością informujemy, że Magazyn Together objął patronatem medialnym pierwszą edycję Ambasadorzy KidsTave organizowaną przez KidsTravel.pl.

Zapraszamy do bliższego poznania inicjatywy KidsTravel:

KidsTravel ma na celu propagowanie podróżowania z dzieckiem.

Projekt powstał z inicjatywy dobrych znajomych: mamy – podróżnik i taty – filmowca. Postanowiliśmy połączyć siły, nasze pasje oraz doświadczenie zawodowe by pokazać jak łatwo i przyjemnie podróżować z dziećmi. Odpowiadamy na realne potrzeby podróżujących rodziców i ich pociech. Pokazujemy gdzie warto się zatrzymać? Gdzie zjeść? co warto zobaczyć?

Dlaczego wspólne podróże są tak ważne? Oprócz miło spędzonego czasu, mają realny wpływ na rozwój naszego dziecka m.in. edukują, rozwijają kreatywność oraz rozbudzają ciekawość. Ponadto uczą tolerancji i szacunku wobec otaczającego nas świata

Nasze opinie są niezależne a przez to wiarygodne. Rekomendacji KidsTravel nie można kupić. Żeby ją zdobyć trzeba być PRZYJAZNYM DZIECOM.

Miejsca które polecamy i które wnikliwie sprawdziliśmy wraz z naszych ambasadorami (popularni blogerzy paretingowi ) można zobaczyć na naszym kanale YouTube oraz blogu.

W KidsTravel nastawiamy się na rozwój dlatego już w pierwszym kwartale 2016 zaprezentujemy produkt jakiego w Polsce jeszcze nie było. Zapewniamy że #pierwszyprojektwpolsce szykuje coś naprawdę wyjątkowego.

Chcecie być na bieżąco i niczego nie przegapić ? koniecznie śledźcie nasz profil na Facebook’u.

KidsTravel
www.kidstravel.pl

Plakat KidsTravel

Oceń