Together Magazyn » Dom » Szukasz mieszkania? Dni otwarte w INPRO 17 i 18 października

Szukasz mieszkania? Dni otwarte w INPRO 17 i 18 października

Inpro SA, jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów, 17 i 18 października br. otwiera swoje trzy inwestycje dla osób, które kupiły już lub są zainteresowane kupnem mieszkania na osiedlach Chmielna Park i Wróbla Staw. Otwarty będzie również plac budowy inwestycji Wróbla Staw Domy.

Podczas dni otwartych w Inpro, wszyscy zainteresowani inwestycjami Chmielna Park oraz
Wróbla Staw Mieszkania i Domy, mogą odwiedzić plac budowy już w najbliższy weekend
17 i 18 października w godzinach 10.00 – 17.00. Osoby, które zdecydują się na kupno apartamentu w inwestycji Chmielna Park w celach inwestycyjnych, mogą skorzystać z opcji KUP I ZARABIAJ. Natomiast kupujący mieszkania na osiedlu Wróbla Staw, mogą trafić na specjalne ceny i znaleźć mieszkanie kwalifikujące się do programu MdM.

wrobla1

Chmielna Park na Wyspie Spichrzów w Gdańsku, przy ul. Chmielnej i Toruńskiej, to idealne miejsce dla tych, którzy stawiają na komfort i jakość życia. Prestiżowe osiedle powstaje w pobliżu zabytkowej starówki, a lokalizacja w centrum miasta zapewnia dostęp do wszelkich atrakcji  i udogodnień. Chmielna Park będzie kompleksem trzech budynków o nowoczesnej architekturze z górującą nad osiedlem 9-kondygnacyjną wieżą, w otoczeniu przyrody i zielonych terenów wzdłuż rzeki Motławy. Wszystkie mieszkania zaprojektowano tak, by w pełni wykorzystać walory widokowe w kierunku Głównego Miasta, wyposażając je w duże okna i zabudowę tarasową. Lokale znajdujące się na parterze mają przynależne ogródki.

W aktualnej sprzedaży znajdują się już wszystkie trzy etapy inwestycji, łącznie 62 mieszkania (w tym 2 gotowe do odbioru), 14 lokali usługowych oraz 13 biur. Powierzchnia mieszkań wynosi od 41,30 mkw. do 137,70 mkw. Ich cena zaczyna się od 6.100 zł netto za mkw. Zakończenie budowy etapu B planowane jest 30.10.2015 r., natomiast zakończenie budowy etapu C przewidywane jest 30.10.2016 r.

wrobla2

Wróbla Staw Mieszkania oraz Wróbla Staw Domy w Gdańsku Jasieniu, położone w malowniczej otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, to idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy i spokoju, a jednocześnie w doskonałej lokalizacji pozwalającej na szybki dojazd do aglomeracji miejskiej. Mieszkania i domy znajdują się zaledwie 5,5 km od centrum, w regionie o dynamicznie rozwijającej się sieci dróg. Na początku września uruchomiono również nowy przystanek PKM, który znajduje się zaledwie 900 m od inwestycji Inpro.

Osiedle Wróbla Staw Mieszkania składa się z czternastu trzy i czterokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych, dzięki czemu niska zabudowa nie konkuruje z otaczającą ją przyrodą. Do mieszkań na parterze zaprojektowane zostały ogródki. Zaletą osiedla są mieszkania dwupoziomowe. W ramach nowej inwestycji powstały tereny zielone, mała architektura, place zabaw, boisko wielofunkcyjne i siłownia zewnętrzna. W aktualnej ofercie znajdują się 74 mieszkania, w tym 10 lokali gotowych do odbioru z ukończonego już etapu III. Zakończenie realizacji II etapu inwestycji przewidziane jest na 30.09.2015 r., natomiast ukończenie I etapu planowane jest 30.12.2015 r. Powierzchnia mieszkań wynosi od 33,28 mkw. do 96,96 mkw.
W ramach oferty Wróbla Staw Mieszkania, deweloper wprowadził specjalne ceny na wybrane lokale. Ich cena zaczyna się od 4.100 zł netto za mkw.

Przy projektowaniu osiedla Wróbla Staw Domy zadbano o maksymalną funkcjonalność obiektów oraz komfort i wygodę przyszłych mieszkańców. Budynki realizowane są z zachowaniem najwyższych standardów przy użyciu materiałów najlepszej jakości. Osiedle składa się łącznie
z 84 domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Każdy z nich będzie posiadał garaż oraz ogródek. Dodatkową korzyścią są kolektory słoneczne uwzględnione w standardzie wyposażenia. Domy objęte są 5-letnią gwarancją. W aktualnej ofercie znajduje się
ostatnich 6 domów, w tym po 1 domu z ukończonych już etapów C i D. Zakończenie realizacji etapu H przewidziane jest na 30.05.2016 r. Powierzchnia domów wraz z garażem, w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, wynosi od 139,8 mkw. do 166,3 mkw. Powierzchnia działek, na których postawione są domy, wynosi od 355 mkw. do 681 mkw. Ceny domów z działką znajdujące się w aktualnej ofercie zaczynają się od 890.000 zł brutto.

domki

 

Oceń