Już 23 i 24 października Centrum Riviera przenosi się z Gdyni prosto do Krainy Czarów, gdzie będzie świętować swoje 7. urodziny w prawdziwie magicznym klimacie! Wskoczcie za nami do króliczej nory i sprawdźcie jakie niespodzianki wyczarowaliśmy! 

Podobno 7 to szczęśliwa (a może nawet zaczarowana!) liczba. Nie wierzycie? Możecie sprawdzić to osobiście na naszych 7. urodzinach pełnych magii i czarów! 

Zgadza się, Centrum Riviera ma już siedem lat! Szybko zleciało, prawda? Aby uczcić tak wyjątkową rocznicę serdecznie zapraszamy na nasze urodzinowe atrakcje, na które zaprosiliśmy również Szalonego Kapelusznika! Nasz specjalny gość będzie na Was czekał z fantastycznymi grami i bajecznymi nagrodami! 

W Krainie Czarów niektóre rzeczy działają na opak, dlatego też z okazji naszych urodzin to my mamy prezenty dla Was! Wystarczy, że w dniach 16–24.10 zrobicie zakupy za min. 100 zł, a następnie pokażecie paragon 23–24.10 w punkcie Info i wymienicie go na urodzinowe karty Riviery (każde 100 zł to 1 karta). Karty dają Wam dostęp do specjalnych zabaw, w których możecie wygrać niesamowite nagrody! Łączna wartość nagród to aż 40 tys. złotych! 

Poćwiczcie refleks i rozwińcie swoje umiejętności zręcznościowe, bo przydadzą Wam się na naszym Wielkim Poławiaczu! Spróbujcie swoich sił i wyłówcie prezent, w którym kryje się niezwykła niespodzianka. Ciekawe, co uda Wam się złowić! 

A jeśli dobrą zabawę chcecie przemienić w dobry uczynek, możecie przeznaczyć swoje karty Riviery, by wesprzeć Dom Marzeń – gdyńską fundację, która działa na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną. To instytucja, która od 2005 roku pomaga osobom niepełnosprawnym intelektualnie rozwijać swoje pasje i zainteresowania, usamodzielniać się, odkrywać świat, a przede wszystkim zmniejszać izolację ludzi niepełnosprawnych w społeczeństwie. Każda karta Riviery to 10 zł, które zostanie przeznaczone na wsparcie Domu Marzeń! 

To będą naprawdę zaczarowane urodziny, pełne magii i radości! Nie może Was na nich zabraknąć! Do zobaczenia! 

Kliknij wydarzenie:

https://www.facebook.com/events/804404456977854

Riviera w Krainie Czarów
5 (100%) 1 vote

Polacane:

O Autorze

Mat. Redakcyjne

Magazyn Together - Rodzinna strona Trójmiasta

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany