Together Magazyn » Aktualności » Przegląd osiedli rodzinnych

Przegląd osiedli rodzinnych

Dzięcielskiego Wejherowo

Osiedle położone przy ul. Dzięcielskiego w Wejherowie realizuje deweloper Orlex. Pierwszy etap inwestycji obejmuje 10 dwulokalowych budynków mieszkalnych w nowoczesnej zabudowie szeregowej. Uwagę przykuwają funkcjonalne wnętrza. Spośród udogodnień dla rodzin warto wymienić dostępność ogródków przydomowych w parterowych mieszkaniach, dogodną komunikację czy bliskie sąsiedztwo szkoły i przedszkola.

osiedle-viridis-wizualizacje-2

Osiedle Vividis

Otoczenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego to jeden z wielu atutów osiedla Vividis – inwestycji dewelopera Euro Styl. Osiedle jest zlokalizowane w gdyńskiej dzielnicy Karwiny. Zwraca uwagę jego kameralny charakter – w trzech niewielkich, czterokondygnacyjnych budynkach znajdą się łącznie 132 mieszkania. Ciekawą opcją dla rodzin z dziećmi są mieszkania parterowe z dużymi ogródkami. Z kolei w mieszkaniach zlokalizowanych na piętrach dostępne będą balkony z szklanymi balustradami.

Wiczlino-Ogród

Otoczone zielenią dziedzińców budynki o spadzistych dachach i dużych tarasach oraz starannie przemyślana przestrzeń publiczna z główną ulicą tętniącą życiem i przyjaznymi miejscami rekreacji – to charakterystyczny obraz Wiczlina-Ogrodu. Osiedle jest realizowane przez Grupę Inwestycyjną Hossa. Wiczlino-Ogród stwarza idealne warunki do życia dla rodzin, osób nowoczesnych i aktywnych. W sąsiedztwie osiedla znajduje się nowoczesna Szkoła Podstawowa nr 37 oraz publiczne Przedszkole nr 53.

Optima2

Osiedle Optima

W październiku 2017 roku zostanie zrealizowany pierwszy etap budowy Osiedla Optima w Gdańsku-Jasieniu – inwestycji firmy Inpro. Kameralne osiedle będzie się składać z cztero- i pięciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych o wysokim standardzie. Duży plac zabaw, wielofunkcyjne boisko i tereny zielone z małą architekturą tworzą przyjazne miejsca do rekreacji i wypoczynku na świeżym powietrzu. Lokalizacja nieopodal jeziora Jasień, a zarazem doskonałe skomunikowanie z innymi dzielnicami Trójmiasta, to kolejne atuty, których nie można pominąć.

Zakątek Smyka

Mieszkania bezczynszowe w Skowarczu – z ogrodem i wliczonym w cenę miejscem postojowym dla samochodu – to znakomita propozycja dla rodzin z dziećmi, którą prezentuje Professional24. Warto wspomnieć, że osiedle jest ulokowane w urokliwym miejscu na niewielkim wzgórzu, niedaleko lasów i ścieżek rowerowych oraz ośrodków sportowo-rekreacyjnych (np. w Różynach). Dostęp do komunikacji miejskiej i kolejowej nie jest problemem. Ponadto w odległości 5–8 min pieszo znajduje się szkoła podstawowa.

Słoneczne Lokum mieszkania budowane na miarę
Słoneczne Lokum mieszkania budowane na miarę
Oceń