Together Magazyn » Aktualności » Pracuj, studiuj i zwiedzaj USA jako Au Pair

Pracuj, studiuj i zwiedzaj USA jako Au Pair

Program Cultural Care Au Pair w Ameryce to wymiana kulturowa poprzez opiekę nad dziećmi. Przez cały pobyt, masz możliwość pracować, studiować i podróżować jako au pair w Stanach Zjednoczonych. Staniesz się częścią starannie dobranej amerykańskiej rodziny goszczącej, pomożesz im w wychowywaniu dzieci jednocześnie stale doświadczając amerykańskiego stylu życia.

Program Cultural Care Au Pair jest regulowany przez Departament Stanu, oferujący legalny wyjazd i możliwość podróżowania po USA. Au pair przebywają w Stanach na podstawie wizy J-1. Jeśli jesteś zainteresowany życiem za granicą przez rok lub dłużej, Cultural Care Au Pair może być programem właśnie dla Ciebie.

Żeby móc zostać Cultural Care Au Pair musisz być pomiędzy 18 a 26 rokiem życia i posiadać doświadczenie w opiece nad dziećmi. Niezbędne jest także ukończenie szkoły średniej, prawo jazdy a także niekaralność. Nade wszystko, jeśli kochasz dzieci wyjazd ten może być szansą na doświadczenie czegoś zupełnie niezwykłego. Wymiana kulturowa jest podstawą naszego programu au pair.  Stając się częścią amerykańskiej rodziny język angielski stanie się dla Ciebie codziennością. Rodzina goszcząca będzie polegać na Tobie, Twojej odpowiedzialności i dojrzałości w opiece nad dziećmi. Będziecie na sobie polegać, tak aby było to prawdziwe międzykulturowe doświadczenie.

Poznanie nowych przyjaciół, poprawienie angielskiego czy wartościowe doświadczenie zawodowe nie są jedynymi korzyściami jakie płyną z programu au pair. Zajęcia na amerykańskim koledżu. Pełna niezależność. Podróże po USA. Poznanie amerykańskiej kultury. Wpłynięcie na życie dzieci. Wakacje i bezpieczeństwo zapewnione.

Spotkanie poprowadzi nasza AuPair, która była w Stanach na programie i opowie o swoich przygodach, a także o tym, kto może zostać Au Pair. Może zechcielibyście zamieścić informację o spotkaniu? Zachęcamy do rozmowy o wyjazdach jako Au Pair i realizacji American Dream 🙂 Spotkanie odbędzie się 9 października, w piątek, o 18:00 w American Corner (na parterze WiMBP, Targ Rakowy 5/6).

Oceń