Strona główna » Art. zewnętrzny » Poznaj drewniane domki ogrodowe wykonane przez polską firmę
domek-kanada---cm-taras---cm

Poznaj drewniane domki ogrodowe wykonane przez polską firmę

Rok 2020 uświadomił nam dobitnie prostą prawdę: posiadanie własnego kawałka ziemi – czy to przydomowego ogródka, czy działki za miastem – to prawdziwe dobrodziejstwo w trudnych czasach. Zwłaszcza teren za miastem, z dala od hałasu i codziennej bieganiny, ma wartość nie do przecenienia.

Możliwość odpoczywania wśród zieleni, na własnych warunkach jest dla wielu mieszczuchów prawdziwą odskocznią od pracy zawodowej, a w trudnych pandemicznych czasach – także szansą na ładowanie akumulatorów bez względu na obowiązujące akurat obostrzenia. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na zagospodarowanie działki za miastem w taki sposób, że znajduje się na niej miejsce na domek z drewna. I to nie tylko maleńką chatkę o charakterze nieco powiększonego domku narzędziowego, ale także pełnowymiarowy domek ogrodowy, nawet całoroczny, w którym z powodzeniem można spędzić w miarę ciepłą noc podczas weekendowej wyprawy za miasto.

Małe domki drewniane doskonałe na działki pracownicze

Najtańsze i najmniejsze domki do ogrodu doskonale sprawdzą się na ternach miejskich ogródków działkowych. To doskonała alternatywa dla podobnych lokali robionych własnoręcznie, metodą gospodarczą. Jeśli np. nasi rodzice czy dziadkowie spędzają na swojej działce dużo czasu, warto rozważyć zakup małego drewnianego domku typu kanadyjskiego, w którym nie tyko pomieszczą swoje narzędzia, ale który będzie stanowił także doskonałe miejsce odpoczynku. Nawet najmniejszy drewniany domek ogrodowy z przeznaczeniem do użytkowania w celach innych, niż przechowywanie, ma taras, na którym można rozstawić meble i spokojne czytać czy wypić kawę. 

Domek drewniany, który znakomicie nadaje się do zastosowań w ogrodach działkowych jak również na działkach rekreacyjnych, podnosi walory estetyczne każdej posesji i sprawia, że nawet w mieście można poczuć się jak wczasach pod gruszą.

domek-peter--x--taras--x--

Domki ogrodowe na większą działkę

Jeśli dysponujemy działką za miastem, warto wybrać domek o większej powierzchni użytkowej, np. model Zawilec, który ma dwa samodzielne pomieszczenia – wnętrze rekreacyjne oraz składzik, będący idealnym miejscem do przechowywania narzędzi ogrodniczych. Wejścia do każdego z pomieszczeń opatrzone są osobnymi drzwiami jednoskrzydłowymi otwieranymi na zewnątrz: jedne są przeszklone, drugie lite.

Równie ciekawą propozycją jest domek Christine ze świerkowego suszonego drewna. Świetnie prezentujący się front z dużymi przeszkleniami od razu ukazuje nam wnętrze tego domku dlatego będzie idealnym miejscem spotkań towarzyskich.

Na większą działkę warto także polecić domek Alex – ma duży taras o wymiarach 471 x 300 cm oraz
ciekawie wykonane barierki na tarasie, a także przeszklone do połowy drzwi i dwa duże okna, które doskonale dostarczają dużą ilość światła do środka.

Domki ogrodowe na większą działkę dają duże możliwości aranżacyjne zarówna na działce (możliwość pomalowania na downy kolor) jak wewnątrz samego domku czy na tarasie.

Polskie domki z drewna Wood & Play

Marka Wood & Play ma swoje korzenie w firmie Drewex, która swoje pierwsze kroki stawiała na początku lat 90-tych w niewielkiej miejscowości Mieszkowice. Nowa marka Wood & Play, której produkty nabyć można dziś w sklepach stacjonarnych w Szczecinie i w Gorzowie Wielkopolskim oraz w sklepie internetowym www.woodandplay.pl,powstała w roku 2010, kiedy zwiększaliśmy naszą paletę produktową. 

Jesteśmy firmą z polskim kapitałem. Kupując u nas, wspierasz polską gospodarkę i otrzymujesz produkt idealnie wpisujący się w rodzimą estetykę. Nie konkurujemy z „sieciówkami”. Nasz towar po prostu ma „więcej drewna w drewnie”, a to znacząco przekłada się na jakość i żywotność produktu. Dzięki własnym magazynom, własnym ekipom montażowym oraz długoletniej współpracy z tymi samymi specjalistami, a także własnym sklepom stacjonarnym oraz sprzedaży internetowej, uzyskujemy finalnie dobrą cenę za produkt wysokiej jakości.

Produkowane przez nas domki z drewna:

  • są bardzo odporne na niesprzyjające warunki meteorologiczne – w zależności od od modelu są wykonane z drewna suszonego, charakteryzującego się wysoką twardością i odpornością na warunki atmosferyczne (wtedy należy go po złożeniu pomalować impregnatem lub olejem) albo z desek malowanych drewnochronem
  • są zaopatrzone w antresole, tarasy oraz aneksy kuchenne
  • jeśli nie mają tarasu, mają wystające zadaszenia, idealnie chroniące wejście domu przed deszczem
  • są gotowe do montażu, a dzięki prostej instrukcji nie trzeba mieć doświadczenia, aby je złożyć – domki należy zawsze stawiać na dodatkowej podkonstrukcji wykonanej np. z bloczków betonowych, bowiem dodatkowa przestrzeń zapewnia lepszą cyrkulację powietrza pod domkiem i przedłuża jego żywotność
  • są dostępnych w różnych rozmiarach, idealnych do małego i większego ogrodu

Masz w planach zakup domku ogrodowego? Postaw na Wood&Play – naszą misją jest sprawić, żebyś poczuł się we własnym ogrodzie albo na działce naprawdę komfortowo. Wielkogabarytowa paczka wysyłana jest kurierem, nasi pracownicy przeprowadzają Klientów przez całą skomplikowaną procedurę zakupów z niezwykłą cierpliwością.

Oceń