Together Magazyn » Aktualności » Trwają poszukiwania opiekunów Koki!

Trwają poszukiwania opiekunów Koki!

Drodzy Czytelnicy,

przed redakcją naszego magazynu pojawiło się zadanie niezwykłe – wraz z Panią Kasią Pisarską, postanowiliśmy przyłączyć się do poszukiwań dawnych opiekunów psa o o imieniu Koka.

Owczarek niemiecki ze zdjęć zaginął około 4-5 lat temu w Wejherowie. Z naszych informacji wynika, że opiekunowie Koki (imię z rodowodu) bardzo aktywnie poszukiwali jej przez długi czas w Wejherowie i okolicach. Psa nie udało się jednak odnaleźć, gdyż Kokę przywłaszczył człowiek, który (pomimo rozwieszonych plakatów z poszukiwaną Koką), postanowił ją zatrzymać. W nowym „domu”, trzymana była na łańcuchu, a ostatecznie opiekun ją porzucił i tak Koka odnalazła schronienie w Fundacji Dobrych Zwierząt, w której przebywa obecnie.

Jeżeli ktoś z Was posiada informacje, gdzie mogą znajdować się pierwotni opiekunowie Koki – bardzo prosimy o kontakt. Koka jest bezpieczna i przebywa obecnie w Fundacji Dobrych Zwierząt, a naszym wspólnym celem jest odszukanie jej opiekunów sprzed lat.

Wraz z Panią Kasią Pisarską zachęcamy Was do pomocy w poszukiwaniu dawnych opiekunów Koki. W razie pytań i informacji o miejscu przebywania opiekunów psa, zapraszamy do kontaktu z Panią Martą, tel. 668-623-723 i 883-915-052.

Sprawmy wspólnie, że Koka wróci do dawnego domu na święta!

Foto. Piotr Żagiell

Oceń