Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Polecaj Orange Flex znajomym i zdobywaj bonusy
pexels-ketut-subiyanto-

Polecaj Orange Flex znajomym i zdobywaj bonusy

Korzystasz z Orange Flex? Poleć ofertę swoim znajomym. Dzięki promocji „Polecaj i zarabiaj” możesz otrzymać bonusy: dodatkowe środki i paczkę GB. Twoi znajomi także zyskają. W Orange Flex opłaca się być razem!

Jesteś zadowolony z oferty Orange Flex? Powiedz o niej znajomym i rodzinie. Możesz udostępnić im swój indywidualny kod polecający – znajdziesz go w aplikacji. Jeżeli Twój znajomy użyje go podczas aktywacji Planu, po miesiącu otrzyma 30 zł zwrotu. Ty też otrzymasz bonus od Orange – aż 70 zł! Tak działa promocja „Polecaj i zarabiaj” w Orange Flex. Środki będziesz mógł wykorzystać do opłacenia usług. Możesz je także przetransferować na kartę płatniczą, którą podpiąłeś pod aplikację. Ale to nie wszystko!

Kod promocyjny możesz udostępnić wielokrotnie. Jeżeli skorzysta z niego 5 znajomych, otrzymasz 500 GB. Za kolejnych 5 znajomych, którzy dołączą do Orange Flex, otrzymasz kolejną bonusową paczkę – 500 GB.

Orange Flex – poleć znajomym

Dlaczego warto dołączyć do Orange Flex? Oto trzy powody, które powinny przekonać Twoich znajomych.

1) Minimum formalności w Orange Flex nie musisz podpisywać długoterminowej umowy. Korzystasz tak długo, jak chcesz. Wszystkie formalności związane z zakupem lub przeniesieniem numeru załatwisz on-line, za pomocą aplikacji Orange Flex – wystarczy tylko selfi i zdjęcie dokumentu. Umowę otrzymasz mailem, a kartę SIM dostarczy Ci kurier. Możesz także zdecydować się na wirtualną kartę SIM, którą pobierzesz na telefon.

2) Elastyczna oferta – w Orange Flex do wyboru masz cztery Plany komórkowe: 15 GB, 30 GB, 50 GB i 100 GB. Bez ograniczeń korzystasz z rozmów, SMS-ów i MMS-ów w kraju i w roamingu w UE. Dzięki bezpłatnej usłudze Social Pass możesz przeglądać popularne portale społecznościowe bez zużywania danych. Podczas korzystania z Facebooka, Instagrama, Snapchata czy Twittera nie musisz martwić się o transfer.

Jeżeli w danym miesiącu potrzebujesz większego pakietu, możesz wybrać Plan z większą paczką danych. Co więcej, w Orange Flex znajomi mogą dzielić się GB. Razem znaczy lepiej!

3) Streaming bez limitu danych – w Orange Flex możesz korzystać z serwisów streamingowych, gdzie chcesz – komunikacji miejskiej, w parku, na plaży. Brak Wi-Fi to nie przeszkoda. Dzięki usłudze Video Pass nie zużywasz paczki danych podczas oglądania wideo na YouTubie, Netflixie czy HBO GO. Z kolei Music Pass pozwoli Ci korzystać z serwisów muzycznych (takich jak Spotify, Deezer czy Tidal) bez martwienia się o zużycie transferu.

W Orange Flex ekipa może naprawdę dużo!

Oceń