Together Magazyn » Aktualności » „Podwórka NIVEA” po raz pierwszy nad polskim Morzem

„Podwórka NIVEA” po raz pierwszy nad polskim Morzem

Przez całe wakacje, w 10 nadmorskich miejscowościach marka NIVEA i Mateusz Kusznierewicz będą inspirować rodziców do aktywnej zabawy z dziećmi na plaży. Na rodziny, spędzające wakacje nad polskim morzem, czekać będą atrakcje, które zapewnią niezapomniane chwile na wspólnej i jakościowej zabawie.

W każdy weekend, na 10 polskich plażach powstaną Rodzinne Miejsca Zabaw – wszystko to, za sprawą akcji „Podwórko NIVEA na plaży”, która po raz pierwszy odbędzie się nad polskim morzem. Już od 24 czerwca do końca wakacji, w 10 nadmorskich kurortach powstaną specjalne strefy, w których rodzice będą mogli aktywnie spędzić czas ze swoimi dziećmi. Skimboard, rodzinny tor przeszkód czy tablica do nauki wiązania węzłów żeglarskich – to tylko kilka atrakcji, które z myślą o rodzinach, przygotowała marka NIVEA i Mateusz Kusznierewicz, mistrz olimpijski w żeglarstwie, aktywny tata dwójki dzieci i Ambasador projektu „Podwórko NIVEA”. Jak sam przyznaje: „Wakacje to idealny moment, aby spędzić aktywnie czas z dziećmi – z dala od smartfonów i służbowej poczty. Razem z NIVEA przygotowaliśmy mnóstwo zabaw, które jeszcze lepiej zintegrują rodzinę i zapewnią jej niezapomniane przeżycia w trakcie wspólnych wakacji.”

Plakat_NIVEA_A2_proof_2016

Aktywnie i efektywnie na plaży

„Podwórka NIVEA” to miejsca, które integrują dużych i małych – teraz również na plaży! Wszystkie aktywności w Rodzinnych Strefach wymagają współpracy, sprawności ruchowej, a także kreatywności i sprytu. Co więcej, na plażowych Podwórkach NIVEA mogą rywalizować ze sobą drużyny z jednej lub z kilku rodzin, dzięki czemu pobyt stanie się doskonałą okazją do nawiązania nowych znajomości. Na tych, którzy o wychowaniu pragną dowiedzieć się więcej, czekają porady Ambasadora, Mateusza Kusznierewicza, który podpowie jak motywować dzieci, jak pobudzać ich kreatywność i rozwijać pasje.

Infografika_NIVEA_SUN

Odwiedź Podwórka NIVEA na plaży i zapewnij swojej rodzinie niezapomniane wspomnienia z wakacji:

  • Krynica Morska: 24-26.06
  • Władysławowo: 1-3.07
  • Sopot: 8-10.07
  • Ustka: 15-17.07
  • Łeba: 22-24.07
  • Niechorze: 29-31.07
  • Jastarnia: 5-7.08
  • Kołobrzeg: 12-14.08
  • Ustronie Morskie: 19-21.08
  • Międzyzdroje: 26-28.08

refre

Ujędrniająco-modelujące legginsy antycellulitowe NIVEA Q10 PLUS, to inteligentny kosmetyk do noszenia – zapewniający natychmiastowe wymodelowanie brzucha, pośladków i ud dla uzyskania pięknej sylwetki, i jednoczesne ujędrnienie skóry, niezależnie od tego co robimy – w pracy, na kawie z przyjaciółką, podczas treningu, na rowerze czy kolacji ze znajomymi.

 

Rekomendowana cena: 129,99 PLN

Oceń