Together Magazyn » Rodzic » Zabawy z Dzieckiem » Pierwsze urodziny gdyńskiej Kuźni Talentów, 1–5 września

Pierwsze urodziny gdyńskiej Kuźni Talentów, 1–5 września

Jaka jest główna rola sztuki w życiu człowieka? Ma ona przede wszystkim dostarczać przyjemności, rozwijać, wzbogacać duchowo? Centrum Wychowania Przez Sztukę w Gdyni jest instytucją, która kładzie nacisk na rozwój dzieci poprzez obcowanie z różnymi formami sztuki. O tym, że taki rodzaj wychowania można wdrażać już od najmłodszych lat, przekonują się rodzice na całym świecie – również Ci, którzy korzystają z oferty gdyńskiej Kuźni Talentów.

Pierwszy tydzień bieżącego roku szkolnego jest również wyjątkowym momentem w Centrum Wychowania Przez Sztukę, które świętuje swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji wszystkie zajęcia dla dzieci są dostępne za darmo. Jest to oczywiście sposobność do wspólnego świętowania, ale i praktycznego poznania zalet rozwoju dziecka za sprawą sztuki. Osoby, które przybyły na urodziny Kuźni Talentów, mogły się przekonać, na czym polega istota takich zajęć, jak trening twórczości czy audycje jazzowe. Jak podkreślają uczestnicy imprezy, urodzinowy nastrój udziela się wszystkim – dzieciom i dorosłym. Obchodom urodzin towarzyszy więc muzyka, taniec, a przede wszystkim – radość dzieci. Jubileuszowe świętowanie, początkowo planowane do 5 września, zakończy się w poniedziałek 8 września, kiedy to będzie można bezpłatnie skorzystać z zajęć tanecznych.

Świętowanie pierwszych urodzin Kuźni Talentów połączono również ze szczytnym celem, jakim jest zbiórka pieniędzy dla chorego Mateusza z Gdyni-Orłowa. Warto przyłączyć się również i do tej inicjatywy.

Oceń