Together Magazyn » Aktualności » Otwarcie wielospecjalistycznej praktyki stomatologicznej PerioDental

Otwarcie wielospecjalistycznej praktyki stomatologicznej PerioDental

W dniu 10.02.2017 w gdańskim hotelu Focus Premium, odbyło się oficjalne otwarcie wielospecjalistycznej praktyki stomatologicznej PerioDental. Atrakcji nie zabrakło. Wydarzenie rozpoczął Arkadiusz Brzęczek, który swoją prelekcją, wprowadził licznie przybyłych gości w świat przedsiębiorczych gdynianek.

W multimedialnej prezentacji pokazano historię budowy gabinetu, jego finalny wygląd oraz usytuowanie przy ul. Kilińskiego, na skraju Parku Kuźniczki naprzeciwko Galerii Metropolia w Gdańsku-Wrzeszczu. Następnie na scenie pojawiła się lek. stomatolog Agata Lipińska-Wieczorkowska – założycielka i właścicielka PerioDental, która pokrótce opowiedziała o swoim doświadczeniu i dalszych planach związanych z rozwojem tego miejsca.

Podczas wydarzenia, nie zabrakło również wina serwowanego przez Przemysława Gwardzika oraz oprawy artystycznej w wykonaniu Eweliny Pobłockiej i Andrzeja Karczewskiego. Całość uświetnił pokaz taneczny w wykonaniu Magdaleny Soszyńskiej oraz Tomasza Barańskiego. Wydarzenie, z ramienia organizatorów firmy Iroglobal – poprowadziła Paulina Marwińska.

Emocji nie zabrakło!

fot. Mieszko Charytoniuk

Oceń