Together Magazyn » Aktualności » Organizacja wesela w ośrodku wypoczynkowym
Organizacja wesela w ośrodku wypoczynkowym

Organizacja wesela w ośrodku wypoczynkowym

Jeżeli planujecie ślub i wesele, warto rozejrzeć się za czymś atrakcyjniejszym niż zwykła restauracja w mieście. Istnieją sale weselne, które oferują swoim klientom znacznie korzystniejsze warunki, co oznacza też piękniejsze wspomnienia w tego niepowtarzalnego dnia.

Jezioro, plaża, dużo zieleni … Idealne miejsce na ślub w plenerze i wesele!

Gospodarstwa agroturystyczne i ośrodki wczasowe, usytuowane nad jeziorami to idealne miejsca do zorganizowania pięknego, rustykalnego wesela. Domy weselne, położone w malowniczych okolicach, stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób planujących ślub w plenerze. Ceremonie ślubne na łonie natury są ostatnio bardzo popularne i chyba nikomu nie trzeba wyjaśniać dlaczego. Wyobraźmy sobie ozdobioną kwiatami altankę, biały dywan, po którym uroczyście zmierza młoda para. A wszystko to na tle widoku zachodzącego słońca, jaki roztacza się przed oczami zaproszonych bliskich. Piękna i spokojna okolica, otaczająca salę weselną, to znakomite miejsce dla gości, którzy, w przerwie między tańcem i zabawami na parkiecie, będą chcieli zaczerpnąć odrobinę świeżego powietrza.

Dodatkowe atrakcje na weselu

Większość sal bankietowych dodatkowo proponuje ciekawe urozmaicenia przyjęcia weselnego w postaci na przykład wiejskiego stołu, czekoladowej fontanny czy drink-baru. Ośrodki wczasowe, w przeciwieństwie do zwykłych sal weselnych, oferują znacznie więcej. Często organizują one również inne imprezy okolicznościowe, jak chrzty, komunie czy studniówki. Zajmują się również urządzaniem wystawnych bankietów. Dlatego właśnie są bardzo dobrze przygotowane do organizacji przeróżnych imprez. Zapewniają także wiele atrakcji dla gości.

Ponadto ośrodki wczasowe posiadają pokoje noclegowe o wysokim standardzie, które na co dzień służą osobom spędzającym tu wakacje. Takie miejsca noclegowe szczególnie przydadzą się przy organizacji wesela. Dzięki pokojom, po całonocnej zabawie weselnej goście mogą spokojnie i bezpiecznie udać się na spoczynek. Często mają także do swojej dyspozycji basen, jacuzzi, saunę, siłownię, boisko do siatkówki, kort tenisowy. Bogate zaplecze umożliwia parze młodej oraz zaproszonym krewnym i przyjaciołom nawet kilkudniowy odpoczynek z dala od miejskiego zgiełku.

Więcej równa się korzystniej, czyli jak pertraktować z domem weselnym

Jeżeli zdecydujemy się na wzięcie ślubu w plenerze i organizację przyjęcia weselnego w ośrodku wczasowym, który posiada bazę noclegową, bardzo na tym skorzystamy. Dzięki urządzeniu wszystkich imprez w jednym miejscu, można nie tylko sporo zaoszczędzić, ale również znakomicie się bawić na łonie przyrody.

Organizując wesele, warto zapoznać się z ofertami zarówno hoteli z restauracjami, które wynajmują sale, jak również rozważyć interesujące propozycje ośrodków wypoczynkowych, które umożliwiają wzięcie ślubu i urządzenie wesela w pięknym miejscu, a na dodatek są przystępne cenowo.


Autorem artykułu jest firma Dom nad Jeziorem – kompleks rekreacyjno-sportowy zajmujący się organizacją wesel i innych imprez okolicznościowych.

Organizacja wesela w ośrodku wypoczynkowym Przygotowana w gustownym klimacie sala weselna

Oceń