Together Magazyn » Aktualności » Nowy Browar Gdański – na każdą porę dnia i roku!
Nowy Browar Gdański - restauracja dla każdego

Nowy Browar Gdański – na każdą porę dnia i roku!

Na gastronomicznej mapie Gdańska są takie punkty, do których warto wracać nie tylko od święta, ale również w każdej wolnej chwili. Zalicza się do nich Nowy Browar Gdański. To niezwykle klimatyczne miejsce w historycznym budynku, dla osób, które szukają odskoczni od codzienności.

Bliżej niż blisko, o każdej porze

Znajdujący się w sercu gdańskiego Wrzeszcza, w historycznej lokalizacji, Nowy Browar Gdański jest położony w bardzo dogodnym miejscu. Przede wszystkim od stacji kolejowej i przystanku SKM dzieli go dosłownie „kilka kroków”. Bez problemów można tutaj też trafić własnym środkiem transportu. A zatem wybierając wieczór w tym lokalu, nie trzeba się martwić problematycznym powrotem do domu. Zresztą pośpiech w tym przypadku nie jest niezbędny – browar jest czynny w dogodnej porze do swobodnego imprezowania, bo aż do późnych godzin nocnych. To z pewnością jeszcze bardziej sprzyja cieszeniu się spędzonym czasem w miłym towarzystwie, bez stresu i presji upływającego czasu.

Nie tylko dla kibiców…

…choć właśnie oni będą tutaj czuli się szczególnie dobrze. Nie trzeba czekać na weekend, by oddać się sportowej pasji – Nowy Browar Gdański jest czynny codziennie. Pucharowe zmagania na skoczniach narciarskich? Kibicowanie najlepszym drużynom w Lidze Mistrzów UEFA? A może wspieranie zmagań Bartosza Zmarzlika i innych żużlowców? W Nowym Browarze Gdańskim zawsze można liczyć na gorące emocje i ogromny transmisji wybór sportowych wydarzeń. Atmosfera swobodnego kibicowskiego święta sprawia, że lokal jest doskonale znany fanom piłki nożnej, żużla i wielu innych dyscyplin.

oglądanie sportu w nowym browarze gdańskim

Na mniejszą i większą imprezę

Nowy Browar Gdański to miejsce, do którego wraca się po dobre wrażenia. Można tutaj zorganizować m.in. spotkania firmowe, nawet całkiem liczne, do 250 osób. Nie ma też przeszkód, by tu zaplanować inne, bardziej kameralne uroczystości, również te o charakterze rodzinnym, jak urodziny, chrzciny czy komunie. Dostępność potraw z różnych zakątków świata zadowoli nawet najbardziej wymagających smakoszy. Miłośnicy złocistego napoju z pianką z pewnością docenią ogromny wybór znakomitych piw.

nowy browar gdański - wspaniały wybór piw

Spotkania, które zostają w pamięci

Udane spotkanie firmowe, rodzinne czy towarzyskie to prawdziwa inwestycja w dobre relacje i wspomnienia. Jeśli wybierzemy ku temu odpowiednie miejsce, zyskujemy pewność, że nasza impreza będzie się kojarzyła z dobrymi wspomnieniami. Taką gwarancję zapewnia Nowy Browar Gdański, czyli lokal, który zyskał zasłużone zaufanie i uznanie rzeszy gości. A zatem planując imprezę, warto wybierać sprawdzone rozwiązania i miejsca, do których chętnie powracamy.

logo - browar gdański

Nowy Browar Gdański

ul. Kilińskiego 7E, Gdańsk-Wrzeszcz

tel. 731 707 177

www.facebook.com/NowyBrowarGdanski

Oceń