Together Magazyn » Dom » Chcesz kupić serwis obiadowy? Sprawdź ofertę marki MariaPaula
dining-table-gedc

Chcesz kupić serwis obiadowy? Sprawdź ofertę marki MariaPaula

Spożywanie wspólnych posiłków przy stole potrafi pogłębić relacje międzyludzkie. Dobra atmosfera podczas śniadania, obiadu czy kolacji zależy nie tylko od poczucia wzajemnego zrozumienia i jakości potraw. Ważnym czynnikiem udanego posiłku jest także sposób aranżacji przestrzeni jadalnej. Jeśli właśnie planujesz zakup kompletu obiadowego, zachęcamy do poznania asortymentu marki MariaPaula.

Postaw na zestaw obiadowy renomowanej marki

Oferta sklepów jest na tyle bogata, że potencjalnym nabywcom kompletów obiadowych trudno jest zdecydować się na konkretną zastawę. Podstawowy podział produktów z tej kategorii obejmuje rozróżnienie na serwisy obiadowe wykonane z tworzyw sztucznych oraz zestawy porcelanowe. Druga z wymienionych grup asortymentu jest powszechnie postrzegana jako bardziej prestiżowa, głównie ze względu na elegancki wygląd oraz wieloletnią obecność w gamie produktów związanych z wyposażeniem jadalni.

Producenci porcelany dużo częściej mogą pochwalić się także długą tradycją wytwórczą. Niegdyś posiadanie zastawy stołowej z tego rodzaju wysokiej jakości ceramiki świadczyło o statusie społecznym, a najlepsze fabryki dostarczały zestawy kawowe, wazy czy sosjerki na dwory królewskie i książęce. Obecnie posiadanie serwisu obiadowego z porcelany wciąż jest dowodem na przywiązanie do tradycji oraz oznaką uznania dla znakomitej klasy produktów.

Warto zatem podczas wyboru wyposażenia jadalni stawiać na marki, które kontynuują najlepsze praktyki i dbają o wysoką jakość wykonania zestawów obiadowych. Jest nią między innymi MariaPaula, którą pomimo krótkiej historii obecności na rynku, należy umieścić w czołówce polskich przedsiębiorstw z tej branży. Firma powierza produkcję porcelany m.in. fabryce Ćmielów, Karolina i Ćmielów. Wyróżniającym atutem marki jest projektowanie własnych fasonów, dzięki czemu każdy komplet obiadowy MariaPaula jest jedyny w swoim rodzaju.

Poznaj zróżnicowaną ofertę zestawów obiadowych MariaPaula

Produkty z asortymentu MariaPaula są dostępne m.in. w sklepie internetowym Piękno w domu. To tam znaleźć można kolekcje serwisów obiadowych w dwóch dominujących wybarwieniach: białym oraz ecru. Szeroka oferta marki składa się z kilku głównych kolekcji. Wśród nich jest np. nawiązująca do najlepszych tradycji linia produktów Klasyka, inspirowana światem przyrody kolekcja Natura czy dwie serie pasujące do nowoczesnych wnętrz: Nova oraz Moderna. Swoje propozycje znajdą więc w sklepie online Piękno w domu zwolennicy różnych stylów dekoratorskich.

Na pochwałę zasługuje również fakt, że nabywcy mają możliwość wyboru serwisu obiadowego dla kilku lub kilkunastu osób. Elegancki zestaw obiadowy MariaPaula może składać się mniejszej lub większej liczby elementów. Zawsze jednak zastawa stołowa zawiera kilka rodzajów talerzy (płytkie, głębokie i deserowe). Rozbudowany komplet obiadowy jest wzbogacony o takie produkty jak waza, rawier, sosjerka, salaterka. Zachęcamy do odwiedzin w sklepie internetowym Piękno w domu. Jesteśmy przekonani, że każdy może znaleźć w nim idealną dla siebie propozycję.

5/5 – (1 głosów)