Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Mikołajkowe czekoladowe niespodzianki — dlaczego słodkości to doskonały prezent na Mikołajki?
renifer z czekolady na mikołajki

Mikołajkowe czekoladowe niespodzianki — dlaczego słodkości to doskonały prezent na Mikołajki?

Mikołajki jednoznacznie kojarzą się i dzieciom, i dorosłym, z czasem pełnym radosnego, niecierpliwego oczekiwania  –  i rzecz jasna z prezentami. Jednym z najbardziej uniwersalnych i lubianych podarunków na tę okazję są słodkie upominki. Dlaczego czekolada stanowi doskonały prezent na Mikołajki?

Prezenty na Mikołajki z czekolady  –  oryginalne i smakowite

Czekoladowe prezenty na Mikołajki nie muszą być wtórne i nudne! Wręcz przeciwnie. Możesz śmiało eksperymentować z formą i smakiem, obdarowując najbliższych ciekawymi, nieszablonowymi upominkami. Na przykład? 

1. Lizak Bałwanek

To uroczy prezent w postaci czekoladowego bałwanka na patyku. Nie jest to zwykły lizak  – został wykonany z pysznej czekolady najwyższej jakości, dzięki czemu ma naprawdę niezapomniany smak. Delikatne opakowanie z celofanu doskonale pasuje do atmosfery świąt, a dzięki temu, że widać bałwanka, który jest w środku, świetnie sprawdzi się też jako dekoracja..

2. Renifer z Czekolady 3D

Ta wyjątkowa figurka to źródło słodkiej radości i najlepszej zabawy! Wszystko dzięki temu, że możesz ją samodzielnie złożyć. Figurka składa się kilku części w różnych czekoladowych odsłonach (mowa o czekoladzie białej, mlecznej i deserowej). Zestaw został zapakowany w czerwony kartonik z klimatycznym motywem, dzięki któremu zyskuje wyjątkowy świąteczny charakter. To doskonały prezent dla miłośników czekolady, którym poza przysmakiem chcesz podarować też świetnie spędzony czas. Może nawet wspólnie z całą rodziną?

3. Czekoladowy smartphone

Czy Twoje dziecko marudzi o nowy (albo pierwszy) smartfon? Oczywiście możesz wybrać prawdziwy gadżet, ale nasz czekoladowy smartphone to nie tylko smaczna gratka, ale także dowód Twojej kreatywności i pomysł na prezent z przymrużeniem oka. Jak widzisz, słodkie mikołajkowe prezenty mogą być naprawdę ciekawe. Ten wyjątkowy telefon wykonany został z najwyższej jakości czekolady, a do tego posiada dokładnie odwzorowany jadalny nadruk na wyświetlaczu, co sprawia, że wygląda niemal jak prawdziwy smartfon. Jest zamknięty w eleganckim, białym opakowaniu o minimalistycznym wzorze. Wszystko to sprawia, że taki smartfon stanowi idealny prezent dla małych miłośników elektroniki. Czekoladowy smartphone będzie też świetną zapowiedzią przed wręczeniem dziecku prawdziwego telefonu.

4. Kalendarz adwentowy

Grudzień to czas magicznych oczekiwań na święta Bożego Narodzenia, a kalendarz adwentowy z czekoladowymi niespodziankami stanowi doskonały sposób na podtrzymanie tego klimatu! 6 grudnia to też idealny czas na wręczenie maluchom słodkiego kalendarza w formie mikołajkowych prezentów. Zwróć uwagę na to, aby czekoladki w kalendarzu nie zawierały alkoholu. W ofercie sklepu Chocolissimo znajdziesz przeróżne kreatywne czekoladowe kalendarze. Przepiękne opakowania zachwycają, dodając całemu prezentowi wyjątkowego uroku.

5. Pingwin z czekolady

Przeuroczy czekoladowy pingwin to świetny pomysł na drobny prezent na Mikołajki! Ta czekoladowa figurka w eleganckim kartoniku z okienkiem zachwyca i smakiem, i wyglądem. To idealny upominek zarówno jako dodatek do większego prezentu, jak i samodzielna słodka niespodzianka na mikołajkowy poranek (tylko nie pod poduszkę, bo się roztopi!).

Słodkie prezenty na Mikołajki czekają na Ciebie w Chocolissimo

Czekolada to doskonały prezent na Mikołajki, bo zawsze cieszy zarówno małych, jak i dużych. Postaw więc na wyjątkowe słodkie niespodzianki z Chocolissimo, które dostarczą radości i smaku podczas tegorocznych Mikołajek.

Oceń