Together Magazyn » Aktualności » INPRO realizuje zgodnie z planem I etap – osiedla Harmonia Oliwska

INPRO realizuje zgodnie z planem I etap – osiedla Harmonia Oliwska

Harmonia Oliwska w Gdańsku, jedna z najnowszych inwestycji Spółki INPRO, cieszy się zainteresowaniem, ze względu na nowoczesną architekturę budynków, przemyślane zagospodarowanie wspólnych przestrzeni, dobrze skomunikowaną lokalizację i bezpośrednie sąsiedztwo Parku Oliwskiego. Deweloper realizuje I etap inwestycji, którego zakończenie przewiduje na IV kwartał 2017 roku.

Spółka INPRO, jeden z wiodących deweloperów na rynku trójmiejskim, realizuje nową inwestycję przy ul. Opackiej i al. Grunwaldzkiej, sąsiadującą bezpośrednio z Parkiem Oliwskim. Lokalizacja nowoczesnego osiedla to Centrum gdańskiej Oliwy, które gwarantuje bardzo dobrze rozwiniętą komunikację miejską. Przyszli mieszkańcy Harmonii Oliwskiej będą mieć bezpośredni dostęp do przystanków tramwajowych i autobusowych. Dodatkowo, 850 m od inwestycji znajduje się przystanek SKM Gdańsk Żabianka, a 1,3 km przystanek SKM Gdańsk Oliwa.

04

Cała inwestycja została zaprojektowana tak, aby budynki i przyległe tereny wpisały się w otoczenie zieleni i uzupełniały z zabytkowym parkiem, który jest wymarzonym miejscem na odpoczynek. Okolica bogata jest w wiele ścieżek sprzyjających długim spacerom i aktywnemu wypoczynkowi. Mieszkańcy Harmonii Oliwskiej w ciągu 15-minutowego spaceru dotrą na Stary Rynek, który jest jednocześnie zabytkowym centrum dzielnicy. Ulubione trasy znajdzie dla siebie każdy miłośnik biegania, jazdy na rowerze czy na rolkach. 1 km od inwestycji znajdują się tereny porośnięte Lasami Oliwskimi tworzącymi Trójmiejski Park Krajobrazowy. Piękne widoki można podziwiać ze Wzgórza Pachołek zlokalizowanego 1 km od osiedla i w drodze do oliwskiego ZOO znajdującego się 2,5 km od inwestycji. W sąsiedztwie inwestycji znajduje się również kampus Akademii Wychowania Fizycznego posiadający rozbudowane centrum rekreacyjno-sportowe.

W ramach Harmonii Oliwskiej powstaną sześcio- i ośmiokondygnacyjne budynki
w zabudowie kwartałowej, uzupełnione o
przestronne balkony i tarasy. Mieszkania
na parterze będą posiadały
ogródki. Teren całej inwestycji będzie częściowo ogrodzony
i dozorowany z pomieszczenia dla ochrony. Pod kompleksem biurowym zaplanowane są
hale garażowe, a na terenie wokół budynku powstanie 180 ogólnodostępnych miejsc postojowych dla rowerów. Klienci decydujący się na zakup mieszkania w ramach
Harmonii Oliwskiej, mogą również skorzystać z oferty wykończenia pod klucz, w której deweloper proponuje trzy zróżnicowane pakiety. Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług, opcja wykończenia mieszkania dopasowywana jest indywidualnie do potrzeb każdego klienta.

W ramach pierwszego etapu powstaje 151 mieszkań o powierzchni od 37,92 mkw.
do 115,54 mkw.
z możliwością łączenia. Ceny za mkw. zaczynają się od 7.452 zł brutto. Cały projekt osiedla przewiduje wybudowanie łącznie 550 mieszkań. Będzie realizowany w czterech etapach do 2020 lub 2021 roku. Projekt części mieszkaniowej powstał w pracowni Proconcept.

W pierwszej linii zabudowy wzdłuż al. Grunwaldzkiej deweloper wybuduje kompleks biurowy Opacka Park składający się z trzech połączonych budynków o łącznej powierzchni 20 tysięcy metrów kwadratowych. Mieszkańcy osiedla oraz ich goście będą mieli swobodny dostęp do znajdujących się na parterze budynków Opacka Park lokali handlowo-usługowych i restauracji. Od strony zachodniej zaplanowano plac z kawiarniami, osłonięty od zgiełku ulicy i otwarty na osiedle. Tereny zielone i mała architektura będą nową przestrzenią miejską dla okolicznych mieszkańców.

07

Firma Inpro powstała w 1987 roku. Jest jedną z najbardziej uznanych i liczących się firm deweloperskich działających na rynku trójmiejskim. W swojej ofercie ma przede wszystkim apartamenty i mieszkania
o podwyższonym standardzie oraz domy jednorodzinne. Spółka realizuje także inwestycje komercyjne, takie jak hotele apartamentowe i biurowce oraz świadczy usługi budowlane. Inpro kładzie nacisk przede wszystkim na doskonałe lokalizacje swoich inwestycji oraz wysoką jakość wykonania, dzięki czemu od wielu lat zajmuje wysokie miejsce w pierwszej piątce firm deweloperskich na rynku trójmiejskim. Grupa Inpro posiada wykwalifikowaną kadrę budowlaną. Firma szczególną uwagę przykłada do stosowania nowoczesnych technologii oraz nowatorskich rozwiązań technicznych i organizacyjnych. Inpro jest również w czołówce pod względem liczby sprzedanych lokali dzięki odpowiedniemu dopasowaniu oferty do wymagań klientów.

2016.07.25_01

 

Oceń