Ślub to takie wydarzenie, które chcemy upamiętnić jak mało które. Sakramentalne „Tak” mówimy zwykle jeden raz w życiu i to moment absolutnie dla nas wyjątkowy. Wyjątkowe w ten dzień musi zatem być wszystko.

Dbamy o najmniejsze detale ceremonii ślubnej oraz o samych siebie tak, by w ten dzień zaprezentować się idealnie. Zorganizowanie wszystkiego i dopięcie na ostatni guzik może być niezwykle trudne i powoduje wiele stresu w przypadku większości par, które właśnie do daty ślubu się zbliżają.

Zwykle w parze z ceremonią zaślubin idzie zabawa weselna, co dodatkowo jeszcze potęguje ilość spraw do zorganizowania. Co również ważne poprzez to, w jaki sposób uda się nam wszystko zorganizować, będzie zależało to, w jaki sposób zostaniemy odebrani przez zaproszoną rodzinę i bliskich. A skoro ślub i wesele są naszą pamiątką, warto zadbać o to, by również wszyscy goście otrzymali odpowiednie pamiątki tego wydarzenia, tak by także oni mogli przypomnieć sobie zapewne szampańską zabawę, którą w ten dzień zorganizowaliśmy. 

Medale – wyjątkowa pamiątka ślubna

Pamiątek ślubnych do wyboru dziś jest niezwykle wiele. Wiele par decyduje się chociażby na weselne smakołyki, specjalnie przygotowane dla gości, jednak te są dość ulotne. Doskonale sprawdzają się pamiątki, które przetrwają znacznie dłużej. Naturalnie taką pamiątką są również zdjęcia, ale jednak jest to dość typowa pamiątka ślubna. Gdy chcemy, by nasz ślub i wesele się wyróżniały dobrze jest zadbać o to, by również pamiątka dla zaproszonych gości była absolutnie wyjątkowa. Medale ślubne to absolutnie wyjątkowa pamiątka, która większości gości z pewnością przypadnie do gustu. Otrzymanie takiej pamiątki będzie z pewnością dobrze odebrane przez wszystkich zaproszonych gości. 

Jakie medale na ślub?

Oczywiście wybrane na ślub medale powinny być wysokiej jakości. Wszak to pamiątka, która w domach naszych gości ma pozostać na dłużej i być doskonałą wizytówką organizowanej przez nas imprezy. Medal ślubny powinien zatem przede wszystkim być wykonany jakościowo, z dobrego gatunkowo stopu, a także być oryginalny od strony wizualnej. Nie sprawdzą się raczej medale odlewane z typowych i popularnych szablonów. Dobra firma produkująca medale będzie w stanie nam jednak zaproponować ciekawe rozwiązania, które będą znacznie bardziej oryginalne. Dziś do wyboru mamy szeroką gamę zdobień i dodatków, które sprawią, że nawet pospolicie na pierwszy rzut oka wyglądający medal będzie prezentował się znakomicie.

Poza samym medalem istotna jest również kwestia jego opakowania. Nie jest to oczywiście medal, który zawiesimy na szyi niczym sportowcom, a zatem wskazane będzie raczej przygotowanie dla niego gustownego opakowania czy też etui, które będzie doskonale oddawało powagę naszych zaślubin i jednocześnie stanie się pamiątką tego dnia. 

Gdzie kupić medale pamiątkowe?

Medale pamiątkowe na mccmedale.pl charakteryzują się bardzo ciekawym, unikalnym wzornictwem tworzonym na zamówienie. To właśnie te cechy sprawiają, że producent MCC Medale jest doskonałym wyborem dla wszystkich poszukujących medali na ślub. Medale ślubne wykonane z oryginalnych i ciekawych projektów z pewnością będą niesamowicie ładnie się prezentowały i pozostaną pamiątką na bardzo długie lata. Olbrzymie doświadczenie pozwoli na pewno na doradzenie wszystkim co do wyboru odpowiedniego medalu dla swoich gości. Medale na śluby oczywiście różnią się od tych, które widujemy na szyjach sportowców. Będą one zwykle znacznie delikatniejsze, ale wykonane z niezwykłą dbałością. 

Nie tylko śluby – medale pamiątkowe na wydarzenia

Wiele innych wydarzeń również zasługuje na to, by uhonorować uczestników, którym wdzięczni jesteśmy za przybycie. Medale pamiątkowe uświetnią chociażby zjazdy rocznicowe, wydarzenia firmowe czy też jubileusze, które obchodzimy w dużym gronie. Zwłaszcza w sytuacji, gdy nie mamy na co dzień styczności z tak wieloma osobami, a chcemy w ich oczach wypaść pozytywnie rozdanie takich medali będzie niesamowicie wyróżniające i nobilitujące. Dlatego właśnie medale są tak chętnie wykorzystywane chociażby w przypadku rozmaitych zjazdów biznesowych i spotkań pasjonatów danej branży. Stylowe i dobrze zapakowane medale będą również świetnym upominkiem w przypadku uroczystości państwowych. Medale również świetnie upamiętnią ważne wydarzenia z perspektywy danej grupy społecznej i pozwolą na znacznie lepszą identyfikację wszystkich uczestników. 

Medale pamiątkowe dla ślubnych gości
Oceń ten post

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany