Together Magazyn » Aktualności » Masz to….na widelcu – czyli Galeria Handlowa Madison rozdaje vouchery obiadowe

Masz to….na widelcu – czyli Galeria Handlowa Madison rozdaje vouchery obiadowe

Tak, vouchery obiadowe do strefy Madison Food Zone dla klientów Galerii Handlowej Madison w każdą pierwszą i ostatnią środę miesiąca. W ramach cyklicznej akcji Masz to na widelcu, specjalnie dla klientów Galeria Madison przygotowała pakiety voucherów obiadowych, które będzie rozdawać przez cały rok – 2 razy w miesiącu. Wystarczy zgłosić się w dniach akcji do Punktu Obsługi Promocji, znajdującego się na poziomie 0 i za okazaniem paragonu na 100 zł odebrać swój obiadowy voucher. Proste prawda? 😊

Razem z punktami gastronomicznymi znajdującymi się na ternie Galerii, Madison co miesiąc będzie dbać o różnorodność oferty tak aby klienci regularnie z niej korzystali ciesząc się smakami strefy Madison Food Zone. Przypominamy, że w gastro strefie Galerii Madison znajdziecie takie marki jak: Pizza Hut Express, Autorska Pierogarnia One Lepią, Berlin Donner Kebap, Olim i Like Thai, Subway oraz Restaurację Bobby Burger.

Masz to na widelcu więc wpadnij po sąsiedzku i odbierz swój obiadowy voucher….

Akcja startuje już 12 lutego w godz.: 12:00 – 18:00, następne rozdanie 26 lutego w tych samych godzinach. Nie przegap i zajrzyj do Galerii Handlowej Madison.

Partnerem  akcji w miesiącu lutym jest Pizza Hut Express.

Szczegóły Promocji dostępne wRegulaminie.

Do zobaczenia w MADISON

5/5 – (1 głosów)