Together Magazyn » Rodzic » MAMA WIE! Bezpłatne warsztaty dla przyszłych i obecnych rodziców

MAMA WIE! Bezpłatne warsztaty dla przyszłych i obecnych rodziców

Już w listopadzie zapraszamy na kolejną, 6. edycję bezpłatnych spotkań dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych rodziców pt. MAMA WIE! Warsztaty cieszą się niesłabnącą popularnością i dużą frekwencją. Do tej pory odbyło się już 49 spotkań, a w projekcie wzięło udział ponad 5500 uczestników.

MAMA WIE! to projekt skierowany do kobiet w ciąży oraz przyszłych i obecnych rodziców. Podczas każdego spotkania będzie możliwość rozmowy ze specjalistami z zakresu fizjoterapii, pierwszej pomocy czy pielęgnacji noworodka. Celem jest przekazanie rzetelnej wiedzy dotyczącej rozwoju dziecka już od pierwszych chwil jego życia.

Gościem specjalnym, który towarzyszy spotkaniom od początku, będzie Paweł Zawitkowski – fizjoterapeuta NDT-Bobath, specjalizujący się w terapii neurorozwojowej, oddechowej i terapii jedzenia. Od lat doradza rodzicom jak przez dotyk, ruch oraz zwariowane pomysły wspierać prawidłowy rozwój dzieci.

Spotkania odbędą się jesienią 2015 roku w 12 dużych miastach w Polsce. Bezpłatne warsztaty będą miały charakter wykładów, prezentacji, a także indywidualnych rozmów ze specjalistami z zakresu, m.in. fizjoterapii, pielęgnacji czy rozwoju maluszka. Prelegenci przekażą uczestnikom rzetelną wiedzę dotyczącą pielęgnacji i rozwoju dziecka od pierwszych chwil jego życia. Na każdego z uczestników będzie czekała wyjątkowa torba z małym upominkiem.

Warsztaty MAMA WIE! to inicjatywa bezpłatna, dostępna dla wszystkich zarejestrowanych. Wszelkie informacje oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie www.mama-wie.pl oraz na profilu na Facebooku (www.facebook.com/warsztatymamawie).

7 listopada, godz.: 10:30 – 13:30
Dwór Oliwski, ul. Bytowska 4, Gdańsk

Oceń